Poniedziałek 17-12-2018, imieniny Łazarza, Floriana

Sukcesy tenisistów stołowych

Po zakończonych rozgrywkach ligowych zawodnicy GI Mlexer Elbląg uczestniczą w turniejach tenisa stołowego organizowanych na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim zajmując czołowe miejsca.

W dniach 13-15 kwietnia w Gniewie został rozegrany VIII Turniej Grand Prix Polski Weteranów. W kategorii mężczyzn 40-49 lat zwyciężył elblążanin Ryszard Grzelak, drugie miejsce zajął Rafał Suszycki z Warszawy, a trzecie - Krzysztof Piński z Lęborka. W kategorii 60-65 miejsce trzecie miejsce zajął Janusz Sielski z Elbląga.
     Natomiast w sobotę 14 kwietnia w Lidzbarku Warmińskim zostały rozegrane Mistrzostwa Województwa w kategorii kadet. W grze deblowej trzecie miejsce zdobyli zawodnicy Krystian Grzelak i Jacek Świtalski. Drużynowo w składzie: Krystian Grzelak, Jacek Świtalski i Miłosz Ostrowski zajęli czwarte miejsce.
     Ponadto w niedzielę 15 kwietnia podczas półfinałowego Turnieju o Puchar TVP Olsztyn w Suszu, zawodnicy GI Mlexer Elbląg zajęli miejsca:
     1 miejsce Andrzej Grzelak - kategoria senior
     2 miejsce Agata Dziwisz - kategoria seniorek
     3 miejsce Jacek Świtalski - kategoria kadet
     4 miejsce Krystian Grzelak - kategoria kadet
     Finały o Puchar TVP Olsztyn zostaną rozegrane w najbliższą niedzielę, 22 kwietnia w Lidzbarku Warmińskim.
     Gratulujemy zwycięstw, życzymy dalszych sukcesów.