Niedziela 16-12-2018, imieniny Albiny, Zdzisława
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Trofeum Mistrzostw Europy Północnej dla Polski

 
Elbląg, Trofeum Mistrzostw Europy Północnej dla Polski fot. Michał Skroboszewski
Rek

O trofeum ufundowane przez Tronda Harra, byłego tancerza sportowego i międzynarodowego sędziego, walczyli dziś tancerze przy hali MOSiR w Elblągu. Zakończyły się Mistrzostwa Europy Północnej, a jutro rozpocznie się rywalizacja podczas Otwartych Mistrzostw Polski i Międzynarodowego Festiwalu Tańca „Baltic Cup". Zobacz zdjęcia. 

 Mistrzostwa w ubiegłym roku rozegrane zostały na Litwie, w przyszłym, 2018 roku, odbędą się w Niemczech.
     - Trofeum w tym turnieju otrzymuje zwycięski kraj, w oparciu o aktualne wyniki i ranking – mówi Antoni Czyżyk, dyrektor CSE „Światowid" w Elblągu i prezes FTS. - Punkty są zliczane do rankingu Trofeum na podstawie dwóch najlepszych par, w każdej kategorii wiekowej i stylu i jest przekazywane co roku pomiędzy uczestniczącymi w Mistrzostwach krajami.
     W tym roku Trofeum zdobyły pary z Polski.
     
     Podajemy całościowe wyniki Mistrzostw Europy Północnej:
     Youth Standard:
     1. Steinfelds Ricards & Zukaite Atile Łotwa
     2. Rotar Ilja & Barjabin Silvia Susanne Estonia
     3. Burneikis Karolis & Shekaite Izabele Litwa
     4. Meskauskas Gedvinas & Bliujute Ugne Litwa
     5. Jonaitis Nedas & Koparanova Kimberly Niemcy
     6. Lang Rasmus & Heimo Martina Estonia
     Adult LA
     1. Rohde Malthe Brinch & Sorensen Sandra Dania
     2. Balandin Artur & Salita Anna Niemcy
     3. Lewandowski Bartosz & Wałachowska Anna Karolina Polska
     4. Zmokły Grzegorz Mateusz & Abramowicz Magdalena Maria Polska
     5. Stepanov Maxim & Rybina Ksenya Niemcy
     6. Ankerstein Arthur & Barbu Georgiana Niemcy
     Senior LA
     1. Kucharczyk Tomasz & Kucharczyk Róża Polska
     2. Pieske Dennis & Pieske-Hermsdorf Tanja Niemcy
     3. Dobrakowski Rafał & Dobrakowska Anna Polska
     4. Kuban Adrian & Ugowska Joanna Polska
     5. Joksas Romualdas & Joksa Ilona Łotwa
     6. Varcenko Andrej & Donina Jelena Łotwa
     Senior ST
     1. Rimkus Tomas & Surblyte Nerija Litwa
     2. Simsons Gatis & Simsone Julija Łotwa
     3. Kucharczyk Tomasz & Kucharczyk Róża Polska
     4. Gutmann Joerg & Gutmann Isabel Niemcy
     5. Tines Roland & Puskas Heidrun Niemcy
     6. Hayrynen Ville & Kakko Sanna Finlandia
     Junior II ST
     1. Andersons Roberts & Rasimjonoka Jekaterina Łotwa
     2. Makarovas Laurynas & Cepauskaite Emilija Litwa
     3. Holm Leho & Lutter Marleen Estonia
     4. Maasalu Kristofer Robin & Kurs Kretel Estonia
     5. Raputa Kacper & Tylek Wiktoria Polska
     6. Ameljushenko Alari & Kallas Sandra Estonia
     Junior I LA
     1. Ruszkowski Tomasz & Mozdyniewicz Julia Polska
     2. Orda Alans & Mohova Arina Łotwa
     3. Bogacovs-Kudrevatihs Kirils & Knirko Milana Łotwa
     4. Burneikis Kipras & Martinkeviciute Barbora Litwa
     5. Dimants Ernests Aksels & Pascenko Marija Łotwa
     6. Masaro Edvardas & Rinkeviciute Patricija Litwa
     
     Junior II LA
     1. Trinkus Augustinas & Salugaite Neda Elena Litwa
     2. Raczek Hubert & Kowalska Magdalena Polska
     3. Jenner David & Tuigunov Elisabeth Niemcy
     4. Górczak Kasper & Kowalska Natalia Polska
     5. Holm Leho & Lutter Marleen Estonia
     6. Ziga Marco & Badt Melody Niemcy
     
     Youth LA
     1. Meskauskas Gedvinas & Bliujute Ugne Litwa
     2. Miu Eugen Petrisor & Pedersen Sandra Overballe Dania
     3. Burneikis Karolis & Shekaite Izabele Litwa
     4. Kacprowicz Jakub & Szpak Zuzanna Polska
     5. Korn Steven & Domme Katrin Niemcy
     6. Petkevics Leonards & Tsepilova Polina Łotwa
     
     Junior I ST
     1. Ruszkowski Tomasz & Mozdyniewicz Julia Polska
     2. Siff Anton & Matvejeva Katerin Estonia
     3. Brzeziński Dawid & Woś Maja Alicja Polska
     4. Masaro Edvardas & Rinkeviciute Patricija Litwa
     5. Kindsigo Marco & Marjapuu Lisette Estonia
     6. Dimants Ernests Aksels & Pascenko Marija Łotwa
     
     WDSF NEC Adult ST
     
     1. Linis Edgars & Ancane Eliza Łotwa
     2. Shurin Vadim & Meshkova Anastasia Łotwa
     3. Ilciukas Marius & Goltsova Olga Litwa
     4. Subczyński Paweł & Kucharska Aleksandra Polska
     5. Ionel Alexandru & Tinnis Isabel Niemcy
     6. Sciamanna Eros & Jaglińska Anna Angelika Polska
     
     Organizatorem MFT „Baltic Cup" jest Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" w Elblągu, a współorganizatorami są: Światowa Federacja Tańca Sportowego, Federacja Tańca Sportowego i Stowarzyszenie „Jantar". Patronat Honorowy nad BALTIC CUP objęli: Jan Widera, podsekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, Gustaw Marek Brzezin - Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego i Witold Wróblewski - Prezydent Elbląga. Festiwal realizowany będzie ze środków Województwa Warmińsko-Mazurskiego, przy współudziale finansowym samorządu Miasta Elbląga oraz ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.
     
     
Patronem medialnym Baltic Cup jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Podpis elektroniczny zestaw na 1 rok Mini
Domena funkcyjna .com.pl
Podpis elektroniczny zestaw na 2 lata (bez czytnika)
Domena .pl