uprzejmie informujemy, 瞠 w zwi您ku z wej軼iem w 篡cie Rozporz康zenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyli鄉y zgodn z nim polityk prywatno軼i. Regulacje RODO zmuszaj nas do wyst徙ienia z pro軸 do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowie, chocia z praktycznego punktu widzenia nic si nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyn rzecz, kt鏎a mo瞠 budzi Twoje obawy jest profilowanie. Wyja郾iamy, 瞠 w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wy陰cznie tym, 瞠 je郵i uprzednio by貫/a na stronie jakiego biura podr騜y, to z du篡m prawdopodobie雟twem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwowa b璠 banery z widokami z這cistych pla.

Prosimy zapozna si z polityk prywatno軼i stosowan na naszej stronie i zaakceptowa jej postanowienia.

Truso urwa這 punkt liderowi

Elbl庵, Truso urwa這 punkt liderowi

Siatkarki Energi MKS Truso zagra造 w Ko軼ianie bardzo dobre spotkanie. Elbl捫anki postawi造 liderowi II-ligowych rozgrywek trudne warunki i wywalczy造 jeden punkt, niestety kontuzji dozna豉 podstawowa rozgrywaj帷a.

Elbl御ka dru篡na nie by豉 faworytem w starciu z UK烈S Ko軼ian i raczej by豉 skazywana na pora磬. Podopieczne Andrzeja Jewniewicza i Wojciecha Samulewskiego pokaza造 si jednak z bardzo dobrej strony, zaskoczy造 gospodynie i gdyby nie kontuzja podstawowej rozgrywaj帷ej kto wie jak potoczy這by si to spotkanie.
     Od pocz徠ku mecz by bardzo zaci皻y, przyjezdne gra造 z faworytkami jak r闚ny z r闚nym i nie ust瘼owa造 im w 瘸dnym z element闚 siatkarskiego rzemios豉. W ko鎍闚ce pierwszego seta Paulina Markowicz skr璚i豉 kostk, co wybi這 z rytmu pozosta貫 zawodniczki. Na rozegraniu pojawi豉 si m這dziczka Julia ㄆkaczyk, jednak elbl捫anki wygra造 pierwsz parti 28:26. Po zmianie stron zdenerwowanie przyjezdnych by造 bardzo widoczne, pojawi這 si mas b喚d闚 i nasze siatkarki przegra造 13:25. W kolejnym secie pi趾 rozgrywa豉 nominalna przyjmuj帷a Aleksandra Czyjak, na parkiecie pojawi豉 si tak瞠 przezi瑿iona Natalia D帳rowska, gra zn闚 si wyr闚na豉 i to gospodynie musia造 goni wynik. Ostatecznie Truso wygra這 25:19, a to oznacza這 瞠 wywiezie z Ko軼iana przynajmniej jeden punkt. Do czwartego seta rywalki podesz造 bardzo zmotywowane i wyr闚na造 stan rywalizacji na 2:2. W tie-breaku siatkarki UK烈S zagra造 zdecydowanie lepiej od elbl捫anek i wygra造 15:6.

Andrzej Jewniewicz - Na podstawie pierwszego seta mo積a by nawet ksi捫k napisa. Przede wszystkim dziewczyny si nie podda造. Pojechali鄉y z za這瞠niem, 瞠 spr鏏ujemy zawalczy, mimo 瞠 dla nas ten mecz nie mia ju zbyt wielkiego znaczenia je郵i chodzi o utrzymanie w II lidze. Dziewczyny chcia造 si jednak zrewan穎wa za mecz w Stargardzie. Rywalki mia造 o co walczy, bo chc z pierwszego miejsca przyst徙i do play-off闚. Pierwszego seta zagrali鄉y rewelacyjnie, zadebiutowa豉 m這dziczka Edyta Fiedorowicz. Wszystko sz這 po naszej my郵i, jedna akcja Pauliny Markowicz z Kasi Szostak by豉 鈍ietna. Mieli鄉y pi趾 setow, jednak Ko軼ian nas dogoni na 24:24. Przy stanie po 26 powa積ego skr璚enia stawu skokowego dozna豉 Paulina Markowicz. B璠zie wy陰czona z grania na d逝go, mam nadziej, 瞠 dojdzie na play-offy. Na boisko wesz豉 druga m這dziczka Julia ㄆkaczyk i go dograli鄉y. Dziewczyny dawno nie pokaza造 takiego charaktery, walczy造, szarpa造. Drugi set by troch pok這siem sytuacji z Paulin i przegrali鄉y. W trzecim dziewczyny zn闚 pokaza造 charakter, nie mia造 nic do stracenia i wygra造. Kiedy prowadzili鄉y 2:1 w setach przeciwnik si bardzo zmobilizowa, gra bardzo szybko, gubi nasz blok. Na pi徠ego seta zabrak這 nam si造. Dziewczynom nale瘸豉 si pochwa豉 za bardzo dobr gr. M這de siatkarki stan窸y na wysoko軼i zadania, grali鄉y m這dziczkami kt鏎e przeciwstawi造 si liderowi. Na czterna軼ie zawodniczek a jedena軼ie by這 elbl捫anek.

UK烈 Ko軼ian - Energa MKS Truso Elbl庵 3:2 (28:30; 25:13; 19:25; 25:10; 15:6)