Wtorek 21-11-2017, imieniny Janusza, Konrada

512 918 555

Szpital Miejski ul.Komeńskiego Szpital Miejski ul.Komeńskiego

Udany rewanż Olimpii 2004 (piłka nożna)

Elbląg, Udany rewanż Olimpii 2004 (piłka nożna) Kamil Graczyk zdobył wyrównującą bramkę dla Olimpii 2004 (Fot.AD)

Bardzo cenne punkty zdobyli w wyjazdowym spotkaniu w Zambrowie piłkarze Olimpii 2004. Elblążanie udanie zrewanżowali się Olimpii za porażkę z rundy jesiennej i wygrali 2:1 (1:1).

Olimpia 2004 mogła prowadzić w Zambrowie już na początku pojedynku, ale Kamil Kopycki trafił najpierw w słupek, a następnie w poprzeczkę. W 24 min. bramkę zdobyli niespodziewanie gospodarze. - To był bardzo ładny gol- powiedział Dariusz Kaczmarczyk, trener Olimpii 2004.- Zawodnik gospodarzy zdecydował się na strzał z 18 metrów, a piłka wpadła w „okienko”. Nasz bramkarz był bez szans. Staraliśmy się odrobić straty i udało się minutę przed przerwą. Po strzale Kamila Graczyka i rykoszecie piłka trafiła do bramki. Po przerwie mieliśmy kilka dobrych sytuacji. Najbliżej strzelenia gola był Graczyk i Daniel Komorowski, którego strzał z 5 metrów obronił bramkarz. W 73 min. Komorowski po stałym fragmencie gry zdobył dla nas zwycięską bramkę. Trzeba podkreślić, że to był bardzo dobry mecz obydwu zespołów. My byliśmy skuteczniejsi i wracamy z kompletem punktów.
     Elblążanie zdołali wygrać na bardzo trudnym terenie. Olimpia 2004 awansowała na piąte miejsce w ligowej tabeli i piłkarze z Moniuszki mogą ze spokojem oczekiwać kolejnego spotkania ligowego. W najbliższą sobotę zagrają w Elblągu z Huraganem Morąg.

Zobacz wyniki i tabelę III ligi.

Olimpia Zambrów – Olimpia 2004 Elbląg 1:2 (1:1)

Budkiewicz 24 – Graczyk 44, Komorowski 73

Olimpia 2004: Hrynowiecki, Brzezicki (46' Czerniewski), Szawara, Molga, Zieliński, Anuszek, Sierechan (30' Śmigielski), Skierkowski, Kopycki, Graczyk, Komorowski (90' Piotrowski)

• Brawo chłopaki a juniorzy starsi Olimpi 2004 też pokonali OKS Olsztyn 2; 1
    0 0
    amatorr(2012-04-28)
  • brawo!!!zycze 2ligi fajnie bedzie ogladac OLIMPIA i OLIMPIE 2004; )
    0 0
    (2012-04-28)
  • Śmigło cisnie :D
    0 0
    dbi(2012-04-29)
  • Panowie/Panie czasami trzeba zajsć na Moniuszki i zobaczyć jak sie kopie po człołach (wyjazd, laga, ). Z taką grą to mogą pokopać ale w 3 lidze. Proszę wiec pomysleć. Concordia Elblag gra piekną piłkę dla oka, ale chłopaki maja pecha (życie). Czekam na DERBY Elbląga. Obstawiam 3-1 dla Conci.
    0 0
    MałySłonik(2012-04-29)
  • Szkoda, że tej hołoty, zwanej kibicami nikt nie pilnuje!! Cmentarz przy ul. Agrykola zdewastowany!!! I tym podludziom Prezydent chce fundować z naszych podatków modernizację stadionu!! Zrównać wszystko z ziemią będzie spokój i porządek!
    0 0
    mama Gabrysia(2012-04-30)
  • W poprzednich derbach Wygrała Oimpia 2004 z concordia 1:0 i było widać kto jest lepszy :)