UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Odpowiedziałem Ci wielokrotnie. Kontaktujesz klakierku ? Bohaterze bez podpisu. .. Przygotuj sobie klaskacz, chusteczki. Sporo osób jest za i sporo przeciw. Przełknij to w końcu leszczu.
  • Jeszcze nie odpowiedziałeś, pisanie z uporem maniaka, "4 miejsce" nie jest odpowiedzią na żadne z powyższych pytań, a co do podpisu, to zniżam się do Twojego poziomu, mały człowieczku z dużymi kompleksam. i
  • Kompleksy swoje to sobie lecz na trybunach. Nikt Cię nie plusuje z wypocinami więc lejesz wodę sam dla siebie. Koledzy i psy na Ciebie szczekają to się do kółka emeryckiego zwanego KK zapisałeś. Dziecinada. Odpowiedziałem ale jeśli masz problem z czytaniem i zrozumieniem to odsyłam na dalszą edukację. Tłumacz sobie swój brak podpisu bredniami a najlepiej zostań tam skąd omyłkowo wypełzłeś. Z rynsztoka. PS. Ułatwię Ci zadanie bo się złożysz pod siebie. Lepiej motywuje zespół ostra gadka niż te pseudo wsparcie kogoś kto nie ma własnego zdania.
Reklama