UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • To popatrz sobie na fotę. Dzieci i emeryci. Zryty beret. Nie sil się na inteligencję bo chama wyczuwam na kilometr. Pozdro środkowym!!! Skamlaj dalej. how how. Przewidywalny, manipulacja. .. Z google te teksty czerpiesz naiwniaczku. Coś od siebie może ?????
  • Nerwusek jesteś, Haha
  • Kurcze, zdemaskowałeś mnie, perfekcyjnie przeprowadziłeś wiwisekcję na moim umyśle, jesteś sułtanem psychoanalizy, tak, udaję inteligentniejszego niż jestem, tak naprawdę jestem strasznym chamem, nie wiem co oznaczają słowa "przewidywalny" i "manipulacja", czasami skamlę how how, koledzy i psy na mnie szczekają, wszystkie sformułowania zaczerpnąłem z Google i od pięciolatków, jestem dzieciakiem i równocześnie emerytem, a co najgorsze jestem naiwniaczkiem, bo swoje kompleksy chcę leczyć na trybunach. Brawo!!! Jesteś geniuszem!!! Lepiej Ci? P.s. nie denerwuj się tak, opanuj emocje, bo jak Cię ponosi, zaczynasz obrażać innych, a to, mówiąc kolokwialnie nie jest fajne, palca od pozdrowień możesz sobie possać. Pozdrawiam
Reklama