Sobota 15-12-2018, imieniny Waleriana, Celiny
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wybierz pomocników 70-lecia Olimpii

Elbląg, Wybierz pomocników 70-lecia Olimpii

Sondaż portElu

Pomocnikami 70-lecia Olimpii Elbląg powinni zostać
Adam Boros 15.3%
Jacek Burkhardt 6.2%
Wiesław Disterhoft 2.3%
Adam Fedoruk 18.9%
Antoni Fijarczyk 4.9%
Dariusz Kaczmarczyk 2.0%
Wojciech Karman 2.3%
Henryk Kliszewicz 0.7%
Andrzej Nowogrodzki 1.3%
Piotr Piernicki 1.5%
Łukasz Pietroń 9.4%
Wiktor Panas 7.9%
Leonard Radowski 2.4%
Michał Ressel 5.2%
Krzysztof Sobczyk 0.3%
Szymon Szałachowski 4.4%
Maciej Szeląg 4.4%
Marek Zawada 10.5%
Liczba głosów: 1064. Sondaż został zakończony.

Dzisiaj rozpoczynamy kolejny etap głosowania na Jedenastkę 70-lecia Olimpii. Czytelnicy portEl.pl oddawali już głosy na bramkarzy i obrońców, teraz przyszedł czas na pomocników. Kandydatów jest 18, laureatów będzie czterech. Głosowanie potrwa do 14 października, zapraszamy do udziału w naszej sondzie.

Głosowanie na Jedenastkę 70-lecia Olimpii Elbląg trwa na portEl.pl (sonda internetowa, patrz obok) i na łamach Dziennika Elbląskiego (kupony wycięte z gazety). Wszystkie głosy będą zsumowane po zakończeniu jesiennej rundy, wtedy też poznamy laureatów. Ze względu na specyfikę internetu głosowanie na portEl.pl podzieliliśmy na etapy. Dotychczas Czytelnicy głosowali na bramkarzy i obrońców, teraz przyszedł czas na pomocników. Kandydatów jest 18:
     Adam Boros, Jacek Burkhardt, Wiesław Disterhoft, Adam Fedoruk, Antoni Fijarczyk, Dariusz Kaczmarczyk, Wojciech Karman, Henryk Kliszewicz, Andrzej Nowogrodzki, Piotr Piernicki, Łukasz Pietroń,Wiktor Panas, Leonard Radowski, Michał Ressel, Krzysztof Sobczyk, Szymon Szałachowski, Maciej Szeląg, Marek Zawada.
     Do Jedenastki 70-lecia Olimpii zostanie nominowanych czterech zawodników, którzy otrzymają najwięcej głosów. Głosowanie na pomocników potrwa na portEl.pl do 14 października, od 26 października do 6 listopada odbędzie się głosowanie na napastników, a od 7 do 18 listopada – na trenera (w terminie 15-25 października ze względu na kampanię wyborczą do parlamentu sportowej sondy nie będziemy prowadzić). Wyniki przekażemy do klubu, gdzie spłyną także głosy czytelników „Dziennika Elbląskiego”.
     W Jedenastce 70-lecia Olimpii znajdą się: bramkarz, czterech obrońców, czterech pomocników oraz dwóch napastników, którzy otrzymają największą liczbę głosów.
     
     UWAGA! Wyniki na portEl.pl to tylko część głosów w plebiscycie, doliczone zostaną do głosów czytelników "Dziennika Elbląskiego", którzy głosują na kuponach.
     
red.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Okulary korekcyjne JUST CAVALLI
Okulary korekcyjne Oscar Ventura
Okulary korekcyjne EVA MINGE
Okulary przeciwsłoneczne Roberto Cavalli