Zalew Frombork pokonany! (piłka nożna)

Od zwycięstwa do zwycięstwa kroczy drużyna trampkarzy Mlexera Elblag. W swoim 4 meczu w rundzie jesiennej odniosła kolejne zwycięstwo. Mecz z Zalewem Frombork, choć wygrany 2:0, był bardzo dramatycznym spotkaniem.

Bramki na wagę 3 punktów padały dopiero w końcówce zawodów. Najpierw ładnym uderzeniem z dystansu popisał się wprowadzony w drugiej połowie meczu Remigiusz Witka, a na 2:0 w ostatniej minucie spotkania podwyższył Karol Grygorian.
     - Zwycięstwo cieszy, ale niepokojący jest brak skuteczności - mówi trener Kamil Czyżak. - Mecz powinien zakończyć się zdecydowanie wyższym wynikiem.

LKS Mlexer Elbląg 2:0 Zalew Frombork
     Skład Mlexera: Czirson, Malinowski, Byczkowski, Łojek, Stryjewski (min. 49 Niburski), Wojtkiewicz, Świerczek, Lubiejewski (min. 52 Witka), Kucharzewski (min. 52 Małkowski), Piechowski (min. 50 Grygorian), Schramke.