UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zapisz się na Elbląski Bieg Niepodległości

 
Elbląg, Zapisz się na Elbląski Bieg Niepodległości
fot. MOSiR

Trwa przyjmowanie zgłoszeń do V Elbląskiego Biegu Niepodległości, którego trasa prowadzić będzie ulicami naszego miasta w niedzielę, 11 listopada. Zgłoszenia przyjmowane będą do 4 listopada.

Elbląg, podobnie jak wiele innych miast w naszym kraju, włącza się w uroczyste obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji, już po raz piąty, wystartuje Elbląski Bieg Niepodległości. Do pokonania biegacze będą mieli dystans 10 tys. metrów, przewidziano także bieg sztafet (3 razy 3.333 m) oraz Mały Bieg Niepodległości dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i średnich.
       - Gorąco zachęcamy wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania odzyskania przez nasz kraj niepodległości - mówi Krzysztof Fedak z Działu Organizacji Imprez MOSiR. - Podobnie jak w latach ubiegłych prosimy uczestników biegu o wzięcie ze sobą różnego rodzaju symboli narodowych. Wspólnie stwórzmy biało-czerwony korowód, który 11 listopada opanuje ulice Elbląga.
       Trasa biegu będzie przebiegała przez centrum miasta. Bieg główny na dystansie 10 kilometrów odbędzie się po tej samej trasie jak w roku ubiegłym. Start i meta będą znajdować się na ul. Teatralnej, a biegacze pokonają trzy pętle ulicami: Teatralną, Robotniczą, Pocztową, Rycerską, Tysiąclecia, Hetmańską, Armii Krajowej i 12 Lutego. Natomiast, uczestnicy Małego Biegu Niepodległości - V Endura Kid, w zależności od kategorii wiekowej, rywalizować będą na dystansach od 50 do 600 metrów, a ich trasa wyznaczona będzie na ul. Teatralnej.
       Aktualnie trwa przyjmowanie zgłoszeń do V Elbląskiego Biegu Niepodległości. Zapisów do biegu głównego, sztafet oraz Małego Biegu Niepodległości można dokonać za pomocą serwisu Elektronicznezapisy. Wpisowe w biegu głównym wynosi 30 zł od osoby dorosłej (w tym także od uczestnika sztafety), a w biegach dzieci 10 zł od zawodnika. Każdy uczestnik biegu głównego oraz biegu dzieci otrzyma pamiątkowy medal.
      
       Program V Elbląskiego Biegu Niepodległości
       sobota, 10 listopada
       godz. 14.00 – 18.00 wydawanie pakietów startowych - biuro zawodów
      
       niedziela, 11 listopada
       godz. 09:00 – 13:00 Wydawanie pakietów startowych - biuro zawodów.
       godz. 11-12.30 - starty do Małego Biegu Niepodległości – Enduro Kids (dzieci w wieku od 0 do 16 lat)
       godz. 13:25 Uroczyste otwarcie zawodów.
       godz. 13:30 V Elbląski Bieg Niepodległości na 10 km oraz Sztafety – bieg kobiet i mężczyzn.
       godz. 14:14 Wydawanie posiłków dla zawodników.
       godz. 15:30 Dekoracja zwycięzców biegu głównego oraz sztafet.
       godz. 15:45 Zamknięcie zawodów.
      
       Organizatorami V Elbląskiego Biegu Niepodległości są: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Urząd Miejski w Elblągu, a współorganizatorem Szkoła Podstawowa nr 16. Patronat honorowy nad imprezą objął Witold Wróblewski - Prezydent Elbląga.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama