Wtorek 21-11-2017, imieniny Janusza, Konrada

512 918 555

Złoto dla Tygrysa Elbląg (boks)

Elbląg, Złoto dla Tygrysa Elbląg (boks) fot. nadesłana

W dniach 19-21 września w Grudziądzu odbył się 23. Międzynarodowy Turniej Bokserski „Miast Kopernikańskich”. W zmaganiach udział wzięli pięściarze z Szwecji, Rosji, Litwy oraz 32 klubów bokserskich z całej Polski. Klub Sportów Walki „Tygrys” Elbląg reprezentowało 3 zawodników, wszyscy wrócili z medalami.

Radosław Kawczak w kategorii wiekowej Junior(rocznik 1998-1999) waga +80 kg zajął I miejsce zdobywając złoty medal. W walce finałowej pokonał jednogłośnie na punkty zawodnika z Litwy Marka Korolkowa.
     Pozostali zawodnicy naszego klubu Łukasz Wójcik w kategorii Youth (17-18 lat) waga 69 kg i Paweł Mazurek waga 91 kg zajęli 3. miejsca, zdobywając brązowe medale.