Złoty Stempniewski (boks)

Elbląg, Złoty Stempniewski  (boks)

W dniach 23-28 października w Grudziądzu odbyły się VII Indywidualne Mistrzostwa Polski Młodzików w Boksie. W zmaganiach udział wzięło 135 zawodników z 67 klubów bokserskich całej Polski.

Miasto Elbląg reprezentowało trzech zawodników z KSW „Tygrys” Łukasz Stempniewski w wadze 56 kg oraz Przemysław Witkowski i Bartosz Kranz w wadze 62 kg. Łukasz Stemplewski  potwierdził, że nadal jest w dobrej formie zajmując pierwsze miejsce. Wywalczył złoty medal oraz tytuł Mistrza Polski Młodzików na rok 2018 w wadze 56 kg. W finale Łukasz pokonał na punkty zawodnika BKS Hetman Białystok. W drodze do finału pokonał jeszcze dwóch zawodników. Przemysław Witkowski i Bartosz Kranz w ćwierćfinale - o wejście do strefy medalowej przegrali swoje walki, tym samym zakończyli swój udział w mistrzostwach.