UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie wiem kto pisze o profesjonalnej organizacji imprezy?!!! Startowałem w wielu biegach w całej Polsce i jestem zdania, że jest to jeden z najgorzej zorganizowanych biegów. Trasa słaba i kontuzjogenna. Pora dnia fatalna - największy upał. Nagrody - brak (hi, hi, hi) a niby tylu sponsorów. Brak promowania biegaczy z regionu i miasta, co jest niespotykane w innych biegach na terenie kraju. Zawsze jest klasyfikacja i nagrody dla najlepszych biegaczy z miasta, powiatu, gminy itp. Konferansjerka - poniżej krytyki. Podsumowując - KLAPA organizacyjna. Całe szczęście, że frekwencja dopisała, ale to zasługa popularyzacji biegania przez promotorów z El-Aktywnych. Świetnie ocenił ten bieg p. R. Mazerski na stronie Zantyru Sztum. Panowie organizatorzy polecam lekturę i nie wpadajcie w samozachwyt bo do innych biegów z naszego regionu wam jeszcze bardzo, bardzo daleko (Kwidzyn, Sztum, Tczew, że nie wspomnę o Gdyni). Jeszcze należy wspomnieć o dekoracji zwycięzców - najpierw nagrody w losowaniu później statuetki dla najmłodszych, a weterani którzy mają po 60 i więcej lat na samym końcu, przy podeście nie było gdzie usiąść no i kibice po losowaniach już poszli do domów. A może tak trochę pomyśleć i docenić tych biegaczy 60,70 letnich a nawet starszych i pokazać naszej otyłej młodzieży, że można być aktywnym i mieć sportową sylwetkę nawet będąc dziadkiem a nawet pradziadkiem. Pozdrowienia dla wszystkich biegających i krzewiących kulturę fizyczną w Elblągu.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    4
    Panicz(2015-06-15)
  • smutne to ale prawdziwe
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    uczestniczka(2015-06-16)
Reklama