UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Krótko… gra się tak, jak się trenuje! Szkoda zmarnowanych dwóch sezonów, szkoda zawodniczek które się pod wodzą Varsovii zmarnowały, a taki był w nich potencjał. Długo będą dochodziły do siebie po tych dwóch latach. Powodzenia dla tych które pójdą dalej i będą rozwalały system w innych klubach, a my będziemy obserwować ich poczynania i myśleć „kurde, gdzie ona była jak grała w Starcie?!” No była, tylko grała pod wodzą wf-isty, a nie profesjonalisty. Utrzymać się, zbudować zespół od nowa, zespół pełen wiary, ambicji, motywacji do gry z trenerem któremu BĘDZIE SIĘ CHCIAŁO! Wszyscy czekamy na NOWE, na lepsze bo gorzej już być nie może!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    0
    Murem za dziewczynami(2024-03-09)
  • @Murem za dziewczynami - Krótko wiedza o Ciebie zerowa. Czyli nawet nasza kadra reprezentacji Polski upośledzona. Źle trenują i to trenerzy są winni np. Weź chlopczuku rozpęd na mur. Ciebie mi szkoda i takich żałosnych komentarzy kiedy obiektywnie zawodniczki grają piach i żaden trener nie umie z nich nic wycisnąć. Był Niewrzawa to medialnie był zwalniany co mecz, przyspawany do stołka itd. Regres nie dotyczy to wszystkich ambitne się rozwijają i odchodzą. Lubin potrafi to wypatrzeć i masz Weber angaż znalazła. Stapurewicz dawno już powinna odpowiedzieć sobie na pytanie co ja tu robię? Męczy się na boisku może do biura się zatrudnić.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    3
    Marcin40(2024-03-10)
  • @Marcin40 - Niewrzawa dalej jest w klubie, jako dyrektor. To on ściągnął tu Monta przecież.
  • @Marcin40 - Pseudo obrońco istniejącego układu trenerskiego zanim coś nagryzmolisz to wcześniej zapoznaj się z tematem. Ale tak po kolei. Niewrzawa gdy przyszedł do klubu to na początku pracował czego efektem był brązowy medal. Mówi ci to coś? Późnej gdy odpuścił trenowanie a zajął się biznesem bycia cichym agentem zawodniczek zaczął się proces erozji klubu Start /co sezon przychodziły i odchodziły kolejne tabuny zawodniczek do klubu/, czyli żadnej stagnacji i spokojnego budowania zespołu na kolejny sezon. Spójrz gościu na nazwiska zawodniczek które przewinęły się przez Start i w tamtym okresie słabo grały aż w końcu znajdowały miejsca w innych klubach w których do dziś brylują. Wspomnę tylko o jednej. Magda Balsam w końcowym okresie gry w Starcie umiała tylko przestać w narożniku boiska /zero zaangażowania i zero bramek/ Dziś ta sama zawodniczka bryluje na parkietach w różnych klubach i reprezentacji. Czy mam wymieniać inne nazwiska? Ale to wszystko było efektem ciężkiego i żmudnego treningu po odejściu ze Startu. Dziś w Starcie kompletnie się nie trenuje a wspomniane przez ciebie zawodniczki Varsovi bledną z każdym kolejnym meczem pod kierownictwem obecnego trenera. Ostatnio z potrzeby chwili ściągnięto Wiśniewska, która w swoim debiucie zagrała świetny mecz i na tym koniec.
  • Wątki sobie dopisałeś których nie poruszałem bo mnie Varsovia interesuje tyle o zeszloroczny śnieg. Każda zawodniczka zauważona w Starcie rozwija swoją karierę wg swojego uznania. Jakby było tak jak mówisz zawodniczek bez perespektyw się nie kontraktuje na piękne oczy. Zawodniczkom widocznie pasuje brak bata i potu na treningu. Kasa leci.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Marcin40(2024-03-10)
  • Klub prowadzi tak otwartą komunikację na zewnątrz, że nikt nie wie nawet czy Niewrzawa formalnie jest w klubie.
  • Komu Ty to tłumaczysz? Chłop ma rację. Murem za zawodniczkami? Jakimi zawodniczkami? Start Elbląg to przechowalnia dla zawodniczek za sezon lub dwa.
Reklama