UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dla ścisłości to napisałem wczoraj na fejsie, trolli nie karmię. Wiedziałem, że będzie ciężko, ale nie, że przegramy wygrany mecz u siebie na hali. Na początku drugiej połowy powiedziałem do Michała, który mówił, że nie myślał, że będzie tak ciężko, że dobrze, że jest na styku - to nasze muszą walczyć do końca, jakby wyszły na większe prowadzenie to głupieją i stają. I stało się, będzie ciężej poza już kontuzjowanymi wypada nam Asia. Nie oznacza to, że odpuszczam - dokładnie z taką samą energią kibicuje Startowi do końca. Po meczu Małgosia płacze z powodu porażki. Małgosiu to tylko część naszego życia. Chciałbym napisać Ci, że wrócimy silniejsi tylko czy to miasto jest na to stać? Odmienny temat to to, że nigdy nie twierdziłem, że Klub Kibica to kółko różanicowe i zawsze trzeba być grzeczny, ale kultura nakazuje szacunek zawodniczce, która zmieniła barwy i poziom się ma albo nie. Dziś w kilku momentach był żenujący. Trzeba mi przeprosić Magdę za zachowanie niektórych członków KK. Magda Balsam kiedyś powiedziałem, że życzę Ci jak najlepiej bo byłaś dobrą zawodniczką i zostawiłaś trochę zdrowia dla Startu. Powiedziałem wtedy prywatnie, a dziś robię to publicznie, że życzę Ci MVP ze Startem. Dziś to zrobiłaś i w sercu żal był ogromny i nie szło patrzeć jak demolujesz mój Start, ale taki jest sport i osobom, które tego nie rozumieją proponuje zmienić dyscyplinę. Powiedziałem wtedy, że życzę Ci powołania do kadry i gry w niej, a dla mnie to wystarczy bo będę się cieszył, że jakiś tam moment w Twojej karierze był w Starcie. Magda bardzo przepraszam, powodzenia na parkiecie i w życiu i mam nadzieję, że to się nie powtórzy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    9
    krzychu7777(2020-01-06)
  • Krzychu chlejeszz z niewrzawa
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    Cygannn(2020-01-06)
  • Prawda to było przykre jak potraktowali Magdę Balsam ona nie zasłużyła na to sobie ,życzę jej scałego Serca by sie rozwijała .A zarząd niech pluje sobie w brode ze nie umnieli przytrzymac Magdy Balsam
  • @krzychu7777 - Halo chyba stoisz w tym samym sektorze w tym samym szeregu dumnie nazywanym prawdziwymi kibicami. Udajesz, że nie słyszysz bluzgów w kierunku byłej zawodniczki ?
Reklama