UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • czesto kiedy pisze sie ze " z nieznanych przyczyn" to przyczyna jest fatalny stan tego szrotu zdezelowanego starego audi w ktorym zapewne wlasciciel nie dbal nalezycie o stan zawieszenia ukl kierowniczego itd. przeglad podbity za lapowke itp takie zlomy jak ten na zdjeciu nie powinny jezdzic juz po drogach. niemcy sie tego badziewia pozbywaja a u nas polaki tym lataja az rypno w drzewo. tak samo jak barany z TE kupily ten zlom od niemcow czyli dwa nowe zdezelowane zuzyte tramwaje
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    5
    turban(2016-09-26)
  • Co ty masz do takiego audi? Sama takim jeżdżę i wszystko wymieniane w oryginale. Moje cacuszko i dbam o nie jak mogę. A6 nazywać złomem... to trzeba mieć zryty beret. Nigdy nie podbijałam w tym aucie na lewo kwitow. Obraziles mnie w tym momencie :(
  • @turban - Turban - czyli "nie znam się, więc tym chętniej się wypowiem".
  • @turban - i tu się turbanie bardzo bardzo mylisz, własnie tydzień temu została odebrana z warsztatu po wymianie ukł. kierowniczego itp, wiec nie pisz takich bzdur. takie banialuki wyssane z palca.
  • Odebrany nie znaczy zrobiony, kazdy Janusz w garazu struga mechanika. Doja kase, a zrobic prostych rzeczy nie potrafia :).
Reklama