UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak nie znasz sprawy - to się nie wypowiadaj - proste.Piwiem ci tak, mnie nęka facet zgłoszone (po kilku próbach zgłoszenia) na policję, sprawa w prokuraturze umorzona. A jak facet zabije mnie lub ja jego - to będzie afera i szukanie winnych.
  • Nie znam sprawy, jak zaznaczyłem na początku. Ty tez nie wiesz jak tam było na codzień i tego feralnego dnia. Wiec nie udawaj takiej swiadomszej. A zreszta chcesz to udawaj, mamy demokracje przecież, a to mnie nie obrazi jak bedziesz udawała. Pozwolę sobie jeszcze raz zwrócić uwagę na fakty. Ta kobieta zabiła człowieka. Wydział dochodzeniowo-śledczy wraz z technikami wyjaśni czy działała w obronie własnej. Maja swoje patenty, kawałki jej naskórka w jego paznokciach + ona podrapana by na to np wskazywało. Jesli obydwoje nie mieli ojcow, dziadków lub innych chrzestnych w wymiarze sprawiedliwości/polityce to wierze, ze proces będzie uczciwy. W oparciu o etyke, moralność i prawo. To nie Pakistan, ze lud se będzie decydowal kogo, jak i za co karać. Dura lex sed lex moja droga.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    12
    Kazik.2000(2018-04-10)
Reklama