Czwartek 17-01-2019, imieniny Antoniego, Jana
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Aktywni i zaangażowani w sprawy miasta

 
Elbląg, Aktywni i zaangażowani w sprawy miasta fot. nadesłana
Rek

W Ratuszu Staromiejskim odbyło się spotkanie prezydenta Witolda Wróblewskiego z wnioskodawcami projektów, które zwyciężyły w tegorocznym głosowaniu Budżetu Obywatelskiego na rok 2018. Było ono okazją do pogratulowania pomysłodawcom oraz podziękowania im za aktywność i społeczne zaangażowanie.

Podczas spotkania prezydent omówił stan realizacji projektów wybranych w ubiegłorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego. - Większość projektów została już wykonana. Trwa budowa placu zabaw na osiedlu przy ul. Żyrardowskiej. Koszt zadania to prawie 250 tys. zł. W trakcie realizacji jest również modernizacja nawierzchni i chodnika fragmentu ul. Starowiejskiej. Koszt inwestycji to ponad 220 tys. zł. Jesteśmy również w trakcie procedury przetargowej na wyłonienie wykonawcy oświetlenia ul. 13. Pułku Przeciwlotniczego, Rybnej oraz oświetlenia chodnika łączącego ul. Wyżynną z Gałczyńskiego – mówił prezydent Witold Wróblewski.
     Zaprezentowane zostały również wyniki tegorocznego głosowania oraz zwycięskie projekty i ich pomysłodawcy.
     - Chciałbym podziękować Państwu za aktywność i zaangażowanie w sprawy naszego miasta. Na uznanie zasługuje fakt, że wiele osób już kolejny raz złożyło wnioski do Budżetu Obywatelskiego, które zyskały uznanie elblążan – podkreślał prezydent Witold Wróblewski.
     Spotkanie było również okazją do wyrażenia swoich uwag i podzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat zasad Budżetu Obywatelskiego. Dyskusja dotyczyła między innymi udziału placówek oświatowych w Budżecie Obywatelskim, możliwości zgłaszania wniosków przez elbląskich radnych czy procedury odwoławczej. Wszystkie uwagi zostaną wnikliwie przeanalizowane przez powołany przez prezydenta zespół ds. opracowania zasad funkcjonowania i wdrożenia budżetu obywatelskiego w naszym mieście.
Joanna Urbaniak, rzecznik prasowy UM w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Żarówki LED
Kalendarz Książkowy z Grawerem
Kalendarz Książkowy z Grawerem
Kalendarz Książkowy A5 Firmowy