UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Byłem tam wczoraj - mam karnet. W przebieralni mnóstwo włosów łonowych, woda w nieckach przed wejściem na basen mętna to jak ma nie być bakterii jak przechodzę przez wodę która ma więcej bakterii od ilości bakterii na moich stopach. Ludzie wchodzą do wody w szortach pod którymi mają majtki cały dzień na tyłku...gdzie są ratownicy...no tak rozmawiają ze sobą, albo chowają się w kanciapie na basenie sportowym.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    2
    beatle(2017-10-30)
  • @beatle - Też wchodzę na basem w szortach, tylko że one są noszone tylko i wyłącznie na basen i nie mam pod nimi już majtek. Wracam z basenu to wszystko piorę na kolejne wyjście. Często widuję ludzi przed wejściem które nie biorą prysznica a na mnie patrzą jak na idiotę a jak używam mydła to jak bym jakiś chory był. Co do syfu w szatniach to niestety jest straszny, głównie w przebieralni brudno i pełno włosów.
  • Nie mam nic przeciwko do szortów. Jedynie, gdy widać pod nimi majtki można domniemywać, że są nieprzebierane.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    beatle(2017-10-31)
Reklama