UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

Będą nowi dyrektorzy szkół?

 
Elbląg, Urząd Miejski ogłosił konkurs m.in. na dyrektora III LO
Urząd Miejski ogłosił konkurs m.in. na dyrektora III LO (fot. Witold Sadowski, arch. portEl)

Urząd Miejski w Elblągu szuka kandydatów na dyrektorów ośmiu przedszkoli, sześciu zespołów szkół, a także  SP 18, III LO oraz trzech innych placówek.

Wymiana kadry dyrektorskiej w szkołach to proces naturalny. Elbląski ratusz co roku ogłasza konkurs na dyrektorów placówek. W 2017 r. poszukiwani są szefowie przedszkoli nr: 4, 10, 11, 14, 18, 23, 24, 26, Szkoły Podstawowej nr 18, III Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Technicznych, Zespołu Szkół Mechanicznych, Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących, Zespołu Szkół Techniczno – Informatycznych, Zespołu Szkół Gospodarczych, Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 2 oraz Burs Szkolnych nr 3 i 4.
       - Konkurs został ogłoszony ze względu na zbliżający się koniec kadencji dyrektorów placówek - informuje Łukasz Mierzejewski z biura prasowego Urzędu Miejskiego w Elblągu.
       Konkurs nie oznacza, że automatycznie zmienią się osoby kierujące placówkami edukacyjnymi. Mogą do niego przystąpić również dotychczasowi dyrektorzy.
       - Na razie poważnie rozważam, czy wziąć udział w konkursie na dyrektora - mówi Jerzy Kawiecki, dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Elblągu.
       Kandydat na dyrektora powinien: mieć stopień nauczyciela mianowanego lub dyplomowanego, ukończone studia lub kurs z zarządzania oświatą, pięcioletni staż pracy na stanowisku nauczyciela lub nauczyciela akademickiego, uzyskał co najmniej dobrą ocenę swojej pracy w okresie ostatnich pięciu lat (w przypadku nauczyciela akademickiego – w okresie ostatnich czterech lat powinien uzyskać pozytywną ocenę pracy). Nie powinien być ukarany dyscyplinarnie oraz skazany za przestępstwo umyślne.
       Zainteresowani swoje aplikacje mogą przesłać do 13 marca. Nowe obowiązki obejmą od 1 września.
      
Sebastian Malicki
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama