UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblagu
Rek

Będzie jaśniej

 
Elbląg, Zdjęcie z konkursu Fotka miesiąca:
Zdjęcie z konkursu Fotka miesiąca: fot. Dariusz888
Reklama

Trwają prace związane z modernizacją i przebudową oświetlenia ulic. Do 17 lipca br. na al. Grunwaldzkiej (od ronda Kaliningrad do ul. Grottgera) będą prowadzone  roboty budowlane związane z wymianą 74 szt. słupów i opraw oświetleniowych.

Na nowych słupach zamocowane zostaną podwójne wysięgniki ( jeden w stronę jezdni, drogi w stronę chodnika). Oprawy oświetleniowe nad chodnikiem będą typu ledowego. Szacunkowy koszt robót wyniesie ok.82 000zł, z czego 50% pokryte zostanie z budżetu miasta. Na podstawie podpisanej przez z Urząd Miejski umowy o współpracy z firmą ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o, na ten rok zaplanowane zostały także roboty modernizacyjne oraz przebudowa oświetlenia na ul. Witkiewicza (7 opraw przy budynkach 1-13), na ul. Świerkowej (demontaż starego oświetlenia i budowa nowego – 8 słupów i opraw), na ul. Fromborskiej (od istniejącego oświetlenia do ul. Ogólnej - 3 słupy i oprawy) oraz doświetlenie placów zabaw w Parku Kajki i Parku Modrzewie (łącznie 12 słupów i opraw). Dodatkowo w bieżącym roku wykonawca obejmuje konserwacją 7424 punktów świetlnych w mieście. Łączna wartość zaplanowanych inwestycji wyniesie ponad 200 tys. złotych.
      
Joanna Urbaniak, Rzecznik prasowy Prezydenta Elbląga
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem (od najstarszych opinii)
Pokazuj od
najnowszych
Pokazuj od budzących
największe emocje
Reklama