UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ja nie rozumiem jednego, jeśli mam ochotę komuś pomóc to pomagam daję pieniądze czy też w inny sposób, jeśli uważam że mnie nie obchodzi życie innych to się odwracam i udaję że nic nie widzę co dzieje się dookoła, jeśli uważam że ktoś mi coś ukradł to powiadamiam policję. A tu stado bałwanów wypisuje że Owsiak to złodziej i takie tam, masz mu coś do zarzucenia jeden z drugim to powiadom odpowiednie organa a jak nie masz dowodów to zamknij mord. .. i idź pobiegaj bo ładna pogoda za oknem.
  • jak masz ochote to plac nawet tuskowi, ale szary obywatel ma prawo wiedziec w jaki przestepczy sposob sa dysponowane jego pieniadze ale widac Owsiak jakos niechetnei sie tym chwali ile i komu i za co akcja zbierania pieniedzy jst obligatoryjna ale jak wszystko w grupie podlega jej prawom i zjawiskom grupa wplywa na decyzje jej czlonkow a tym bardziej Guru Owsiak ktory jest uwodzicielem tego tlumu ludzi Chetnie dam ten jeden zloty albo dwa mimo ze sie nei przelewa ale chce wiedziec jak dysponuje sie tymi pieniedzmi Po prostu chce znac prawde, Jesli Owsiak sie zasluzyl bo rozkrecil akcje to chwala mu za to ale niech nie pali glupa przed Polakami bo go przejzeli.
  • barani łbie to przez miesiąc ze wszystkich mediów i z plakatów na ulicach oraz w instytucjach są atakowani WOŚP. Zaangażowanie publicznych środków ( naszych wszystkich, jest ogromne - gigantyczne ) więc nie pisz jak ktos nie chce to nie daje !
Reklama