UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Bezpieczeństwo na 12 miesięcy. Ukazał się policyjny kalendarz

 
Elbląg, Bezpieczeństwo na 12 miesięcy. Ukazał się policyjny kalendarz
fot. policja

Każdego roku w kwietniu ogłaszamy konkurs plastyczny pod hasłem „Bezpieczni w ruchu drogowym”. Co roku otrzymujemy wiele, ciekawych prac. Jurorzy oceniający mają wielki dylemat z wyborem tych najpiękniejszych. Jednak wyróżniają te, które ich zdaniem, najciekawiej ilustrowały tematykę bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

W tegorocznej edycji konkursu udział wzięli uczniowie szkół podstawowych z kl. 0-3 z terenu Elbląga i powiatu. Prace tych najmłodszych zwycięzców zostały zamieszczone w kalendarzu na rok 2019.
     
     Nagrodzeni to:
     1. Szymon Białek SP 3 Pasłęk,
     2. Magdalena Szuba SP3 Pasłęk,
     3. Michał Wycka SP4 Elbląg,
     4. Jakub Darmetko SP12 Elbląg,
     5. Oliwia Głuchowska SP12 Elbląg,
     6. Lena Zielińska SP14 Elbląg,
     7. Zofia Rymkiewicz SP 15 Elbląg,
     8. Julia Juszczyszyn SP 16 Elbląg,
     9. Hanna Dryll SP Nr 19 w Elblągu,
     10. Julia Grodecka SP Godkowo,
     11. Basia Bławat SP Gronowo Górne,
     12. Adam Więckowski SP Żurawiec
     Wszystkim wyróżnionym dzieciom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w następnych edycjach konkursu. Kolejny konkurs rozpocznie się w kwietniu 2019 roku.
kom. Krzysztof Nowacki oficer prasowy KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
 • Bezpieczeństwo na 12 miesięcy - Tego właśnie od Was oczekujemy droga Policjo !!!!! A jak jest, czy jest tak słodko?????
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  2 1
  kalendarzyk(2018-12-22)
 • @kalendarzyk - Zacznij współpracować z policją to będzie bezpieczniej a nie tylko wymagać i krytykować, tak jak jest to w cywilizowanych krajach europy np. kraje skandynawskie czy Szwajcaria.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  1 2
  (2018-12-22)
 • - " Zacznij współpracować z policją to będzie bezpieczniej "- A to dobre !!! Jeden współpracował z Policją to skończył najpierw na dołku a potem sądzie !!!!! Można współpracować z kimś wiarygodnym, a resztę sobie sami domówcie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  2 0
  (2018-12-23)
 • W takim razie masz tylko jedno wyjście siedź i dalej narzekaj na policję. Pozdrawiam.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  0 0
  (2018-12-23)
 • Wolałbym inną odpowiedź, a mianowicie, policja zrobi wszystko, aby walczyć patologią wśród funkcjonariuszy, ponadto zrobi wszystko, aby była skuteczna oraz przyjazna dla obywateli a dla bandziorów oraz niestosujących się do przepisów prawa być stosownie bezwzględna. Pozdrawiam
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  1 1
  (2018-12-23)
 • No widzisz w końcu zaczynasz rozumieć bo skuteczność policji zależy OD NAS WSZYSTKICH !!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  0 0
  (2018-12-23)
 • Przykro tylko, że Ty jakoś nie rozumiesz lub nie chcesz zrozumieć setna sprawy. Od nas wszystkich może zależeć tylko w przypadku dobrej i uczciwej pracy funkcjonariuszy policji, bez tego nie da się nic pozytywnego zrobić. Mając w szeregach ludzi nie do końca uczciwych, prawych, prawdomównych, szczerych niestety nie da się osiągnąć pozytywnych efektów.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  0 0
  (2018-12-24)
 • SEDNO sprawy to obiektywizm, jeśli wszędzie widzisz tylko zdradę, podstęp itd faktycznie zaszyj się w swoim domu, nic nie rób i narzekaj dalej. Ja zaś staram się dawać ludziom kredyt zaufania, nie wrzucam wszystkich do jednego wora tylko dlatego, że należą do jakieś grupy społecznej czy też wykonujących określoną profesję. Masz klapki na oczach być może dlatego, że jakiś policjant wyrządził Ci krzywdę, trudno ale nie prezentuj płytkiego punktu widzenia i nie pisz że policjanci są nieuczciwi nie są prawi czy prawdomówni bo w ten sposób obrażasz wielu wspaniałych ludzi. Ale Ty i tak tego nie zrozumiesz. Pozdrawiam i w Nowym Roku życzę Ci więcej obiektywizmu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz Pokaż ten wątek
  0 0
  (2018-12-25)
 • Pewne rzeczy, żeby zrozumieć trzeba samemu przeżyć, aby to zrozumieć. Zgadzam się z tezą, że nie można wszystkich mierzyć jedną miarą, natomiast zbyt dużo jest tych, którzy nie powinni nosić orzełka w swoim umundurowaniu, z różnych względów. Sprawy czasami są zbyt poważne, żeby przymykać na to oczy, bo wiąże się z upodleniem jak również często pozbawieniem wolności kogoś kto absolutnie na to nie zasługuje. Przykładem niech będzie sprawa pana Komendy, który jako niewinny człowiek przesiedział w więzieniu 18 lat, jemu też tak będziesz odpowiadał??? Może jest skrajny przykład, ale nie możemy pozwalać na kolejne takie przykłady, ale żeby się nie powtarzały należy coś w temacie zmienić. Pozdrawiam oraz w Nowym Roku życzę Ci więcej zrozumienia.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  (2018-12-25)
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

AMK meble biurowe
AMK Szkło ozdobne 2
AMK Szkło ozdobne 6
AMK Kuchnia 6