Sobota 26-05-2018, imieniny Filipa, Pauliny. Dzień Matki
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Biała Wstążka dla elbląskiego policjanta

 
Elbląg, Biała Wstążka dla elbląskiego policjanta Policjanci wyróżnieni Białą Wstążką (z lewej asp. sztab. Jarosław Graman) (fot. nadesłane)
Rek

Elbląski policjant, asp. sztab. Jarosław Graman z Wydziału Prewencji Kryminalnej i Wykroczeń został wyróżniony przez marszałka województwa warmińsko-mazurskiego dyplomem uznania za szczególne zaangażowanie oraz profesjonalizm w niesieniu pomocy osobom poszkodowanym wskutek przemocy w rodzinie. Uroczystość odbyła się 2 grudnia w Olsztynie podczas konferencji pt.„Solidarni przeciw przemocy wobec kobiet - Biała Wstążka”.

W uzasadnieniu przyznania Dyplomu Uznania napisano: Jarosław Graman – jest koordynatorem do spraw przeciwdziałania przemocy w rodzinie w mieście i powiecie elbląskim, w czasie wolnym od służby udziela systematycznie porad ofiarom przemocy domowej w Ośrodku Pomocy dla Osób Pokrzywdzonych Przestępstwem oraz Stowarzyszeniu Pomocy Rodzinie „Szansa”. Wydał poradnik dla osób pokrzywdzonych przestępstwem, skierowany głównie do kobiet doznających przemocy domowej oraz broszurę „Autentyczna opowieść 14-latki o przemocy w rodzinie.
     Laureatem Białej Wstążki został także podkom. Mariusz Zieliński z Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego KWP w Olsztynie: "Jest zaangażowany w swoje zadania zawodowe, udziela wsparcia w tworzeniu programów, ma dużą wiedzę i znajomość procedur „Niebieskiej Karty”, dąży do doskonalenia systemu interwencji oraz pomocy”.
     Konferencja pt. „Solidarni przeciw przemocy wobec kobiet - Biała Wstążka”, na której specjalnymi dyplomami nagrodzono dwóch warmińsko-mazurskich policjantów została zorganizowana przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Olsztynie w ramach międzynarodowej kampanii „Białej wstążki”, która prowadzona jest w dniach 25 listopada -10 grudnia.

KWP w Olsztynie/KMP w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Promocja RATY 0%
AMK Kuchnia 11
!!!PROMOCJA9!!!
!!!PROMOCJA3!!!