Środa 20-02-2019, imieniny Leona, Ludomira
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Bogusław Milusz pierwszym wiceprezydentem

Rek

Wiceprezydentem Elbląga do spraw społecznych został Bogusław Milusz, dotychczasowy dyrektor Zespołu Szkół w Nowakowie i jedna z osób odpowiedzialna za kampanię wyborczą Witolda Wróblewskiego. Prezydent zapowiada, że będzie miał dwóch zastępców. Co do obsadzenia stanowiska sekretarza miasta czy wyboru ewentualnego doradcy, jeszcze zdania nie ma.

Podczas dzisiejszej (9 grudnia) konferencji prasowej prezydent Witold Wróblewski przedstawił pierwszego wiceprezydenta. Jest nim 43-letni Bogusław Milusz, dotychczasowy dyrektor Zespołu Szkół w Nowakowie.
     - To człowiek o bardzo dużym doświadczeniu w pracy w samorządzie, w latach 2006 - 2010 był elbląskim radnym i przewodniczącym komisji oświaty. Ma też bogate doświadczenie zawodowe - nauczyciel w SP 11, trener zespołów młodzieżowych, a od 7 lat dyrektor SP w Nowakowie - zachwalał swojego nowego zastępcę prezydent Wróblewski. - Wie, jak pozyskiwać środki unijne na oświatę.
     Czym będzie zajmował się wiceprezydent Milusz?

  Bogusław Milusz (fot. AD)
Bogusław Milusz (fot. AD)


     - Będą to tematy społeczne dotyczące mieszkańców Elbląga - zdradził Bogusław Milusz, ale o szczegółach mówić nie chciał. Zapewne zajmie się także sprawami dotyczącymi sportu w mieście - jako absolwent AWF w Gdańsku, były nauczyciel wychowania fizycznego i trener. - Nie ma wychowania dzieci i młodzieży bez aktywności fizycznej - stwierdził wiceprezydent Milusz.
     Prezydent Witold Wróblewski zapowiedział, że mając na względzie sytuację finansową miasta, będzie miał tylko dwóch zastępców. Czy będzie miał doradcę, jak również czy stanowisko sekretarza miasta zostanie obsadzone (wakat jest od dwóch kadencji)?
     - Na dziś trudno te tematy przesądzić, chcę poznać specyfikę pracy Urzędu Miejskiego, strukturę organizacyjną. To sprawy do przemyślenia - stwierdził prezydent Wróblewski.
     
     Obok artykułu prezentujemy wywiad z Witoldem Wróblewskim, który przeprowadziła Telewizja Elbląska.
     

A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Pieczątki Firmowe
Pieczątki Trodat
Żarówki LED
Kubek z Grawerem