Piątek 14-12-2018, imieniny Jana, Alfreda
 
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Rek

Cel – upowszechnianie wiedzy

Elbląg, Cel – upowszechnianie wiedzy

Zapraszamy do lektury publikacji Elbląskiego Forum Edukacji Społecznej.

Z inicjatywy pracowników dydaktycznych elbląskiego wydziału Szkoły Wyższej im. Bogdana Jańskiego powstało Elbląskie Forum Edukacji Społecznej.
     Elbląskie Forum Edukacji Społecznej – jak czytamy w statucie - powstało w celu wspierana rozwoju naukowego młodych pracowników dydaktycznych, pogłębiania wiedzy i świadomości dotyczącej wyzwań, problemów i zagadnień współczesności wśród lokalnej społeczności, a także promowania pozytywnego wizerunku Szkoły Wyższej im. B. Jańskiego.
     Członkowie EFES planują organizację seminariów tematycznych, konferencji dla kadry naukowej i studentów, spotkań z ludźmi sukcesu, publikację artykułów popularnonaukowych, komentujących i wyjaśniających aktualne problemy polityczno-gospodarcze.
     - Mamy zapał i chęć do pracy – mówi Adam Jocz, sekretarz EFES. - Nie wykluczamy podjęcia współpracy z innymi elbląskimi uczelniami – w szczególności z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Elblągu.
     Opiekę i pomoc Forum zadeklarowały władze Wyższej Szkoły im. Bogdana Jańskiego. Wśród najbliższych zamierzeń członkowie EFES wymieniają organizację konferencji na temat Unii Europejskiej w Elblągu. Dlaczego o Unii?
     - Sądzimy, że społeczeństwo wie zbyt mało o Unii – uważa A. Jocz. - Informacje, które docierają do ludzi, są zbyt ogólnikowe. Chcemy poszerzać wiedzę o Unii na przykładach - trzeźwo – z korzyściami i zagrożeniami wynikającymi z naszej integracji.
     
     ***
     
     W portElu publikujemy popularnonaukowe teksty nadesłane przez członków Elbląskiego Forum Edukcji Społecznej. Teksty te obejmują tematykę integracji z Unią Europejską, komentarze wydarzeń politycznych, społecznych i gospodarczych. Sądzimy, że informacje te pogłębią wiedzę na temat aktualnych problemów, będą przydatne np. osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Ze względu na charakter publikacji komentarze do tych artykułów będą moderowane.
     
     Publikacje EFES w portElu:
     "Integracja europejska"
     "Ochrona danych osobowych – nie wszystko wolno"
     "Co znaczy zdemokratyzować Polskę?"
     "Polska w procesie integracji z Unią Europejską. Wybrane zagadnienia"
M
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Pokazuj od
najnowszych
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Naszywka GODŁO
Naszywki
Ręcznik z haftem
Czapka z nadrukiem