UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Weź się Pan lepiej za robotę panie poseł - i zacznij realizować swoje przedwyborcze obietnice - bo póki co to lipa po całości i głoszenie narodowościowo - nacjonalistycznych haseł nie mówiąc o przyklaskiwaniu pisowi - fasadowa polityka - a do reszty tych przeciw - ja rasista nie jestem i wiem że trzeba oddzielić ziarno od plew - ale powiem jedno - jak się łapę do unii po kasę wyciąga i bierze pieniążki to dobrze ale żeby dać coś w zamian to już nie łaska - podpisywaliśmy traktaty umowy i inne - to czas zamknąć mordy i się z tego wywiązać a nie odwracać kota ogonem i robić z mordy cholewę - powiem krótko - życzyłbym sobie aby w np. takich krajach jak UK, Niemcy, Holandia czy Francja także zrobiono referendum a pytanie takie - czy jesteś za utrzymywaniem polskiej darmozjadczej żyjącej z zasiłków emigracji z własnych podatków i z napływem taniej siły roboczej ze wschodu - oj wielu by się skończyły frykadele -
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    soskoperkowy(2016-01-23)
  • Jestem za!! A najbardziej za nie utrzymywaniem Polek w Niemczech, ktore maja minimum dwoje lub troje dzieci z muzulmaninami (Arabami, Turkami, Serbami, Chorwatami) zyjacymi z zasilkow emigracji. Panie te w 90% nie pracuja, zyja z Kindergeldu i socjalu. Jestem za tym aby wrocily do Polski nauczyly sie ojczystego jezyka mamusi bo przeciez mamusie te mimo, ze maja duzo czasu nie zdazyly im go przekazac. Ale dzieci sa obrzezane(chlopcy) a dziewczynki wiedza juz w przedszkolu, ze nie wolno im czynic znaku krzyza bo sa przeciez moslemkami. Smutne ale prawdziwe. Nie chcecie uchodzcow budujcie Meczety bo jak w niemczech przeprowadza referendum to wroca te panie i dopiero zrobi sie kolorowo w przedszkolach i szkolach.
Reklama