UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jak dla mnie to klasyczny przykład omamienia ludzi ślepo wierzących w "Wolną i D*****czną " Polskę, większośc społeczeństwa nie ma pojecia co sie Tu dzieje, media powiązane ze służbami specjalnymi SB i chroniącą wladzę wie jak kreować mylny wizerunek ludzi im wygodnych. Pan Owsik to nikt inny jak syn oficera MO w Gdańsku którego tata wkręcil już w 89'r w TV, hasło jego autorskiego programu "Róbta co Chceta" było niczym innym jak propagandą i mydleniem oczu młodym by nie patrzyli władzy na ręce i tak jest do tej pory. Mi wystarczyło że poczytałem sobie o powiązaniu WOŚP z fundacjami "Mrówka Cała, Złoty melon a ostatnio jeszcze Jasna Sprawa" pan Owsiak słusznie prawi że nie bierze osobiście żadnych pieniędzy z WOŚP, ale to że WOŚP zleca obsługę finału i festiwalu Woodstock za grube miliony firmie którego prezesem jest Juras Owsiak a prezesem zarządu jest jego żona to budzi wątpliwości w jego dobroduszność, państwo Owsiakowie to nic innego jak znane malżeństwo z Gdańska co założylo Amber Gold, wystarczy tylko wykazac sie trochę dociekliwoscią i poszukac na wlasną ręke w necie na ten temat, Wyłączcie TV i włączcie Myślenie Proszę i Pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    0
    TrzeźwoPatrzącyNaŚwiat(2015-01-10)
  • " państwo Owsiakowie to nic innego jak podobnie działające malżeństwo z Gdańska co założylo Amber Gold"
Reklama