UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • zgadzam sie z tymi co twierdza ze tu w elblagu panuje kolesiostwo i nepotyzm uklady i ukladziki dlatego duzo mlodych ludzi ucieka z tego miasta zarobki sa niskie ceny i rozne oplaty wysokie porownujac chocby z gdanskiem pracodawcy krotko wzroczni za tepi by spojrzec w przyszlosc ogarnac to w szerszej perspektywie zaczyna hie ktorym brakowac ludzi do pracy a dlaczego czy zadali sobie to pytanie obudzcie sie dupki czas ucieka takze zostaniecie z reka w nocniku
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    zainteresowany(2018-01-01)
  • Ceny porównujesz do Gdańska?? Które? Chyba te w biedronce (w całej pl podobne). Bo jeśli piszesz o wynajęciu/kupnie mieszkania etc. to niewiesz o czym piszesz. Życie w owianym sławą Gdańsku jest "łatwiejsze" ze względu na dostępność sklepów,towarów jeśli chodzi o wynagrodzenie rak kolorowo nie jest, zaś dostępność pracy jest większa. Mam 6 letnie doświadczenie w zawodzie i mieszkając w Elblągu, pracując pod Elblągiem moje przychody zyski są wyższe. Mieszkanie 3 pokojowe które kupiłem tu,w Gdańsku za tą cenę kisiłbym się w byle jakiej kawalerce. Ktoś coś Ci naopowiadał a Ty powielasz bzdury. Ja mieszkałem tam 5 lat, i poprostu tam życie jest inne czy lepsze czy gorsze, zależy kto jakie ma priorytety. Do gd częst zaklądam na zakupy.
Reklama