UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
..., a moim zdaniem (wybrany wątek)
 • Żal czytać te wasze politykierskie komentarza. Dobrze, że nic się nie stało i nikt nie ucierpiał. Zdrowia i rozsądku życzę, chociaż. .. z jednym z życzeń mam wątpliwości, czy się spełni
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  80 9
  matołki(2019-01-28)
 • @matołki - Matolkiem raczej nazwałbym kierowcę tej Micry. Totalnie nieodpowiedzialna jadąc do tego z dziećmi !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4 2
  (2019-01-28)
 • O! Cofać z dziećmi nie można? Popełnić błędu niezamierzonego nie można, bo dzieci w samochodzie? Ludzie to jest życie, zdarzają się różne historie - niektóre błahe, niektóre poważne - tak w materii jak i skutkach. Niektóre szczęśliwe, niektóre tragiczne, choć większość zupełnie nieistotnych. .. Życie, a mylić się jest ludzką rzeczą. Możliwie rzadkich pomyłek życzę, także ortograficznych :P
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2 0
  pomyłka(2019-01-28)
 • @pomyłka - Ciekawe jak byś pisał (ła) jakby coś tym dzieciom się stało. Myślenie podczas jazdy nie boli więc włącz myślenie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0 0
  lepiejbezpomyłek(2019-01-28)
Reklama