UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • No ile was cebulaczki czerpie na swieta z darkow mopsu??? Bo wola piwko kupic :) ciesza sie takie zaciemniaczone z otwarcia sklepu... juz nagrali portugalczycy jak polacy sie pchaja na otwarcie biedrony... zal mi was. Stojcie dalej w kolejkach bo nowe otwarte. Dalej nazywajcie siebie inteligentnym spoleczenstwem... wlazicie do sklepu i bierzecie co wam sie narzuca hahahaha. Oj glupie to ludziska glupie.... pod wiejskie podchodzi... kupujta myta szyneczke na wigilie... karpia przerosnietego az niedobrego. Zal mi was biedaki... biedny elblag. Ja na sniadanie jem zakrapianego cytryna lososia... i mimo iz zyje w eg moge sobie pozwolic... a wy cieszcie sie z nowego centrum chandlowego w ktorym kupicie 30deko najtanszej szynki :D
  • myślałam żemowa o galerii handlowej a tu omięsie i szyneczkach? i ponownie słownik w rękę proponuję. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    magda1(2014-12-11)
  • handlowego (...) pisze się przez samo h a nie jak piszesz ch. jak cie stać jeść tego twojego łososia to go jedz, a nie obrażaj innych. i mógł byś popracować trochę nad ortografią polską
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Bastek1945OE(2014-12-12)
Reklama