UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • nawet gdyby miasto chciało założyc wszystkim centralne to by ludziom dowalili takie koszta że piec gazowy wyszedłby taniej taka jest rzeczywistość emerytury są bardzo niskie jak żyją dwie osoby to jeszcze jakoś ciągną a jak jedna umrze i druga zostaje i ma 800zł co co może taki człowiek zrobić jest kompletny brak osłon dla ludzi starych pomoc społeczna żadna co roku tylko są nagradzani medalami za co? za picie kawy to bardzo arogancka instytucja pieniadze zamiast na pomoc idą na medale i nagrody wiadomo że trują nas wszystkich ale cóż mamy ich za to zabić?myślę ze jakby meli środki to by nie palili śmieciami
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    Meteor2(2018-01-09)
  • @Meteor2 - - Znowu ten głupek ze swoimi "wspaniałymi" komentarzami. Proszę redakcję portalu o zablokowanie tego pseudo-eksperta !!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    niszczycielmeteor(2018-01-10)
  • @Meteor2 - 800zł ma jesli sie całe zycie opi. .. .. lał, tzreba bylo UCZCIWIE pracowac to by miał 2 x tyle
  • @niszczycielmeteor - słuchaj człowieku właśnie wystąpiłem do inspektora obrony danych osobowych o udostępnienie twojego IP i zrobię w końcu z tobą porządek jeśli myślisz że jesteś bezkarny to mylisz się ja tobie nie ubliżam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Meteor2(2018-01-10)
  • @Meteor2 - A my mamy twój więc nie strasz bo się. .. .. SZANTAŻ I GROŹBY SA KARALNE
Reklama