Wtorek 18-12-2018, imieniny Bogusława, Gracjana
 
Reklama w Elblągu
Rek

UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
Zamknij Zamknij
Reklama w Elblągu
Rek

Czas wystawek

W sobotę, 20 lipca, odbędzie się kolejna wystawka w ramach akcji "Podaruj - darując jesteś lepszy", organizowanej przez Wydział Inżynierii Miasta Urzędu Miejskiego w Elblągu. Mieszkańcy miasta będą mogli oddać niepotrzebne rzeczy potrzebującym.

To już ósma edycja akcji "Podaruj - darując jesteś lepszy". Jej inicjatorem jest Wydziału Inżynierii Miasta UM w Elblągu. Akcja umożliwia elblążanom nieodpłatne pozbywanie się niepotrzebnych rzeczy oraz zmniejsza ilość odpadów wielkogabarytowych wystawianych w obudowach na pojemniki i ilość nielegalnych wysypisk. Stanowi również pomoc dla najuboższych mieszkańców, którzy z wystawionych rzeczy wybierają sobie te, które mogą być jeszcze przydatne. Niepotrzebne nikomu rzeczy wywożone są przez Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania do Zakładu Utylizacji Odpadów w Rubnie. Koszty przeprowadzenia akcji pokrywa Urząd Miejski w Elblągu.
     Akcja „Podaruj - darując jesteś lepszy” obejmuje budynki komunalne i prywatne. W ubiegłym roku do akcji włączono Próchnik, w tym roku os. Bielany i Dąbrowę.
     Przed dom można wystawić rzeczy, które są nam niepotrzebne (meble, sprzęt gospodarstwa domowego, naczynia, wykładziny, pościel, ubrania, sprzęt turystyczny, makulaturę, butelki itp.), a mogą być one wykorzystane przez innych. Można wystawić także te rzeczy, które są już zniszczone i nieprzydatne.
     20 lipca akcja obejmie budynki komunalne i prywatne na ulicach: 1 Maja (od ul. Hetmańskiej do ul. 3 Maja), Hetmańska, Bema, Mickiewicza, Sochaczewska, Chocimska, Wyspiańskiego, Łąkowa, Polna, Ogrodowa, Widok, Zw. Jaszczurczego, Neonowa, Oboźna, Bałuckiego, 3 Maja, Nitschmana, Grunwaldzka (od ul. Hetmańskiej do ul. Mickiewicza), Plac Grunwaldzki.
     Akcje „Podaruj” będą odbywać się do 14 września.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
..., a moim zdaniem
..., a moim zdaniem
Reklama

To kupisz w pasażu portElu

Obraz na płótnie
Fototapety z pejzażami
Fototapeta fizelinowa 400x148x cm - Most Golden Gate
Naklejki na meble