UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A ja zwolennik PIS i geniusza Jarosława Kaczyńskiego siedzę w wygodnym fotelu i piję sobie dobrą kawkę. Jestem taki rozanielony jak czytam te plugawe posty lemingów i innych zwolenników Bredzisława Bul Komorowskiego. Jak się cieszę że taki Pan Jarosław Kaczyński rozgrywa całą opozycję - jak drużynę harcerzy w krótkich spodenkach. Nie wiecie jaki to miód na moje skołatane serce
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    55
    hrabia_George(2017-01-26)
  • @hrabia_George - Nikt nie twierdzi, że zwolennicy stalinowskiego trybu rządzenia całkowicie już wyginęli.
  • @hrabia_George - Hrabia_George zapomniałeś dodać " Gołodupiec ".
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    4
    Spacerowicz(2017-01-26)
  • @hrabia_George - "geniuszem" a raczej paranoikiem to on jest w nadawaniu wszystkiemu do stoi, chodzi i się rusza lub nie imienia lecha marii i też swojej matki, jak słyszę o apelu smoleńskim to mnie bierze na wymioty
  • Jezeli siedzisz w fotelu i popijasz kawke to siedź dalej i czekaj na listonosza.Na emeryturkę ktora zapewne wypracowałes w PRL-u pracuje ja.A ten śmieszny pan doprowadzi do tego,ze na moja emeryturkę nie będzie miał kto pracować.Nie opowiadaj banialukow,ze ktos kogoś rozlicza.Afery które wyjdą po odejściu obecnej ekipy wyrwa cie z tego fotelika.
  • Nie jestem zwolennikem platformy.. To co wyczyniaja posłowie pisu i rządu to kpina, chamstwo i prymityw. Szkoda gadać. Mam nadzieję że za to zapłacą..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    4
    Wierzący że będzie normalnie..(2017-01-26)
  • Uważaj zeby ci od tej kawki cisnionko nie jebło
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    KopalnianyJoe(2017-01-27)
Reklama