UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A czy chcielibyście aby psy ujadały pod waszym domem przez całą noc ? Miasto nie powinno sprzedawać dzialek w bezposrednim sasiedztwie schroniska i tyle.
  • Mógł o tym pomyśleć wcześniej. .. do kogo on ma teraz pretensje?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    44
    1
    kaja23(2014-07-23)
  • Ha ha, dobre! I pewnie Miasto zmusiło biednego pana, żeby tą działkę tam kupił :) To zaraz idę z pretensjami do sklepu, że kupiłam chleb, a chciałam bułki. Przecież sklep jest winny, że chleb sprzedaje, a nie ja, że mając wybór, wzięłam nie to, co chciałam.
  • W odpowiedzi na twój komentarz powiem ci tak.... miasto wystawiło taniej działkę- z oczywistego powodu jakim jest schronisko. Pewien Pan, który chciał zaoszczędzić, zakupił grunt, postawił dom. Dziwne, że w czasie nadzorowania budowy domu nie słyszał szczekania, a dopiero teraz gdy dom stoi i w nim zamieszkał. Ja mieszkam przy dworcu PKP i uwierz, że pociągi- szczególnie lokomotywy z wagonami towarowymi są dużo głośniejsze niż psy. Szczególnie, że kursują również w nocy. Ale nikt nie narzeka. Nikt skarg nie składa. Mimo, że pociąg- maszyna, a nie żywa istota. Pan mógł wyłożyć pieniądz na badanie natężenia hałasu- wtedy może i miałby większe prawa do swoich roszczeń.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    0
    bezzsmakowy(2014-07-23)
  • Tak zabiega o swoje prawa do spokoju. Co mu szkodzi zapłacić za badania? Przecież to w jego interesie by dalej obrał sobie kierunek walki o swoje. Dlaczego działkowcom nie przeszkadza szczekanie psów??? Przecież oni po ciężkiej pracy, mając wolne czy urlopy chcą odpocząć, ale im nie przeszkadza. Jak to mówią pycha gubi. I tak zgubił się delikwent, panisko nowobogackie. A jeśli wygra sprawę- zostanie uśpionych kilkadziesiąt istnień. I nie zdziwię sir jak nie będzie miał spokoju wśrod ludzi. A uwierz, zemsta ludzi kochajacych zwierzeta jest gprsza niz szczekanie psow...
  • Miasto i każdy inny właściciel ma prawo sprzedawać. Jak kupił jego sprawa. Moim zdaniem polasil się na tanią działkę, wybudowal dom a teraz szuka darmowej kasy i tyle. Jak dostanie kasę to już zwierzęta nie będą przeszkadzać?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    glupota nie boli(2014-07-30)
Reklama