UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zobaczcie masową wycinkę w.... Bażantarni, od pętli tramwajowej 2 aż po qiaty pod górę Chrobrego, nic, puste klepisko, niemal wszystko wycięte i drzewa i krzaki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    9
    Stańczyk Elbląski(2024-03-18)
  • @Stańczyk Elbląski - Zasługa władz miejskich. Za kadencji obecnego samorządu bażantarnia została doprowadzona do ruiny. Na wschodniej położyli asfalt i wycięli drzewa aż po leśniczówkę Dębica. Harley z noszowym wymyślili ruchliwą obwodnicę przez Bażantarnie. Mostek elewów zlikwidowali mnóstwo drzew wycięli. Pora im za to za klika tygodni podziękować i wykopać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    24
    19
    Nigdy więcej PO PSL SLD(2024-03-18)
  • redaktor @Stańczyk Elbląski - Pisaliśmy o tym, to przygotowania do budowy w tym miejscu zbiornika retencyjnego.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    20
    0
    redaktor(2024-03-18)
  • @redaktor - Nie wiem. Nie mieszkam kuz q Elblągu, a byłem wczoraj to widzuakem, przejeżdżając
  • @Nigdy więcej PO PSL SLD - No i po co piszesz bzdury?!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    16
    2
    Abdul12(2024-03-18)
  • @Stańczyk Elbląski - Piękna fotka '. jeszcze tylko postawić dwóch wieśniaków - bociany I Józek Chełmonski lepiej by nie namalował, kraju mój kochany, kocham Cię I te bociany, I te gniazda na starej stodole, Ja, te stare ale wierne pachole
  • @Stańczyk Elbląski - Yo nie jest teren bażantarni
Reklama