UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jestem ze wsi, robię rocznie ok 50000 km z czego połowa w mieście, i widzę jak ludzie z Miasta kompletnie nie radzą sobie za kierownicą, ale widzę również tych ze wsi jak bezmyślnie czasami jeżdżą. Po drugie może to niewiarygodne, ale znam parę osób z miasta i wiem czym czasami pala w swoich piecach odnośnie tych zanieczyszczeń o których ktoś pisał. A tym którzy mówią o ludziach ze wsi zacofanych, o tych traktorach itd. Proponuję wycieczkę poza miasto, chyba macie wiedzę z przed 40 lat. Przypominam, że mieszkacie w Elblągu, to nie jest metropolia, więc możecie się przejechać również to innego miasta.. Całe szczęście większość tych co piszą te bzdury to zakomplesione, ale mimo wszystko pozdrawiam. A jeżeli chodzi o sam wypadek, koleś nie miał prawka, nie ma dyskusji.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Nie uprzedzony(2018-03-11)
  • @Nie uprzedzony - * Może nie są ludzie mieszkający na wsi zacofani ( może część jednak tacy są), ale robią wszystko, żeby mieć taką o nich opinię.
  • A ja jestem z wielkiego miasta Elbląg a auto mam na NEB zarejestrowane w Jegłowniku. I mam dylemat jeździc jak "panisko" czy jak bym był na wsi. Haha ;) ludzie tworząc tu komentarze chyba leczą swoje kompleksy. Ci z miasta chcieli by spokój i chałupkę na wsi pod miastem, a Ci ze wsi chcieliby wygód z miasta. Ludzią nie dogodzisz, są jak chorągiewka. Bo ja nie rozumiem co do jazdy ma miejsce zamieszkania. Mieszkając na wsi i tak przyjeźdżają do miasta na zakupy, do szk. urzędu etc. A pozatym Elbląg to trochę większa wioska, gdzie ludzie to śmieciarze, tylko wymagają "coś" od władz, i zawsze im coś nie pasuje. Typowe zachowanie dla ludzi bez przywiązania do tradycji i swoich terenów. Ile się słyszy o rdzennych np. warszawiakach, a u nas?? Jedno może dwa pokolenia są stąd - i to jest problem.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Jasiuu(2018-03-12)
  • @Jasiuu - Większych bredni nie mogłeś już napisać !!!
Reklama