UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • belfer2015 dostałeś 2,50 zł za te hejt ? niewątpliwie od Petru - czy od Balcerowicza? ty sprzedawczyku hahaha. Akurat o twoich mocodawcach to wiem więcej niż jest napisane w Wikipedii
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    hrabia_George(2015-09-27)
  • co jest hrabio_George, zabolało wytknięcie głupoty, niedoczytania i skopiowania tylko tych elementów wytłuszczonym tekstem z wikipedii :). Trzeba się było wczytać w tekst. A tak sam się podkładasz, cymbale, ale widzę, że oglądałeś wczorajsze wiadomości, stąd ta kwota 2,50/komentarz. Ale tu znowu cię rozczaruję, hrabio, nie biorę za to ani grosza, i mam gdzieś kim był Balcerowicz przed 1981,jedno wiem na pewno, podjął się w drastycznym okresie naszej historii pewnego zadania i starał się zrobić to jak mógł najlepiej, no niestety, nie wyszło mu. Ale to był okres, kiedy każdy, kto był przy władzy, starał się urwać coś dla siebie, tak było w całym kraju, tak było lokalnie. Może dlatego mu nie wyszło. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    belfer2015(2015-09-27)
  • za cymbała przepraszam :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    belfer2015(2015-09-27)
  • " no niestety, nie wyszło mu' ale jakimś dziwnym trafem wyszło mu i jego kompanom zbicie majątków ! belfer2015 są dwie możliwości 1) pracujesz dla nich nad urabianiem opinii publicznej lub 2)jesteś niedorozwój umysłowy ?
  • po pierwsze mówiąc zbicie majątku-podaj konkretne liczby, bo nie wiem, co dla ciebie znaczy majątek -mówiąc kompanom-podaj jakim -mówiąc niedorozwój umysłowy -podaj konkretną jednostkę chorobową :) bo jak na razie wpisujesz się w typowego plującego sloganowca, bez żadnych konkretów :), jak większość z tych pseudo komentatorów. a co wychowania młodzieży-nie wszystko jest białe lub czarne, i ucząc młodzież trzeba im wszystko uświadamiać, różne aspekty życia, pokazywać różne poglądy, rózne punkty widzenia a ty częściej używaj ccleanera, będziesz miał szerszy horyzont przy przeglądaniu neta.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    belfer2015(2015-09-27)
Reklama