UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wszystkich chamskich, bezczelnych, tchórzliwych rodziców zapraszam do szkół, do nauczycieli swoich dzieci (mam nadzieję, ze wiecie chociaż, kto uczy wasze pociechy, bo zdarzały się sytuacje, że rodzic przychodził na zebrania i chciał rozmawiać z panią od j. angielskiego, która uczy jego córkę, ale nie wiedział nawet jak pani się nazywa) i powiedzcie wprost nauczycielowi to co wylewacie schowani za monitorami, miejcie odwagę!!! Gdy Wasze dzieci w szkole mówią o Was, o swoich rodzicach moja stara, lub mój stary, ja zawsze zwracam im uwagę i mówię, że to Twój tata, mama, i nie wolno Ci tak o nich mówić, bo to Twoi rodzice. Wy w domach mieszacie z g. .. nas nauczycieli w obecności swoich dzieci. Karma wraca, nawet nie macie często pojęcia jak złe zdanie mają o Was wasze dzieci, jesteście dla swoich dzieci często tylko skarbonką, nie mają dla Was żadnego szacunku. Pomyślcie o tym, gdy będziecie wylewać swoje pomyje na nauczycieli, za to, ze nauczyli Was pisać, mówić itp. Wasze dzieci słyszą Was.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    21
    13
    dumny_nauczyciel(2019-04-08)
  • @dumny_nauczyciel - Podaj numer swojej szkoły i namiar na siebie chętnie cię odwiedzę i podyskutujemy jak człowiek wykształcony z elbląskim nauczycieleee!
  • miejsca gościu by zabrakło- 90 % strajkuje, a ty grozisz 1- nauczycielowi
  • Niestety to samo można powiedzieć o niektórych chamskich nauczycielach i również o nich posłuchać niepochlebnych komentarzy uczniów. Niestety kultura i etyka nie jest przypisana automatycznie w momencie zostania nauczycielem. Widać to doskonale podczas czytania komentarzy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    3
    Przykre (2019-04-08)
Reklama