UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Prawdę mówiąc, wolę zagłosować na PIS, który faktycznie jeżeli coś obiecuje - to realizuje - czego nie można powiedzieć o PO i PSL. Jak to mówią ludzie roztropni - bliższa koszula ciału, ewentualnie lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. Niemniej faktem jest, że na scenie politycznej brakuje partii, która przeciwstawiłaby się zarówno PIS-owi, jak i PO. Mam tu na myśli całkowite podporządkowanie PIS-u kościołowi, co jest dla mnie nie do przyjęcia. Państwo powinno być ateistyczne i wolne od nasicków czarnych. Może dożyję, gdy na scenie politycznej pojawi się nowe ugrupowanie trzeżwo myślące, które będzie alternatywą i dla PIS-pu, jak i dla PO.
  • RobertKoliński @jnxn - Drogi @jnxn, ależ takie trzeźwo myślące ugrupowanie już od kilku lat na polskiej scenie politycznej jest (wiem, bo sam je współtworzę:) - nazywa się Lewica Razem, dziś w wielkiej koalicji pod nazwą Lewica, i spełnia wszystkie wymienione przez Was wymogi. Nie ma sensu marnować głosu na przebrzmiałych politykierów i w ten "uwiędłych laurów liść z uporem stroić głowę", kiedy można zagłosować na rozsądne ugrupowanie zgodnie z poglądami i własnym sumieniem:) Hashtagi: #lewica,#LewicaRazem
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    3
    RobertKoliński(2019-09-09)
Reklama