UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Zen - " A poza tym ja płacę większe podatki od ciebie kwotowo, " - A z jakich pieniędzy do cholery płacisz ten podatek. myślisz choć trochę? No właśnie z tych, co dostaniesz za friko !!!!!
  • Ty chyba nie myślisz bo place podatek rolny gruntowy jak nie rozumiesz. I to niezależnie od tego czy coś uprawiam czy nie i czy zarobię czy nie, place też podatek VAT. Ty jak jesteś bezrobotny to nie płacisz, albo jak masz mały dochód, a ja muszę płacić niezależnie od dochodu i nie mam kwoty wolnej od podatku, ani żadnych ulg jak w podatku PIT. Pieniądze za Friko to ty dostajesz chyba, bo ja nic za Friko nie mam już Ci o tym pisałem.
  • Jeżeli masz sporo hektarów to praktycznie nie musisz nic robić, bo z pieniążków, które otrzymałeś ( te za friko ) swobodnie się z nich utrzymasz. Na hektarach swoich nie musisz nic robić ( no ewentualnie pozory ), robiąc z nich zwykłe łąki, kosząc tylko trawę na siano. Także nie pierdziel głupot. Przykład, mając 80 ha możesz nawet uzyskać od 70 do 80 tyś. zł. Może miastowi nie mają o tym pojęcia, ale ja trochę jej mam. Skończ z tym skomleniem i weź się za normalną pracą na polach a nie piszesz tu te swoje bzdury !!!!!
Reklama