UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kim jest facet, który czuje pociąg seksualny do dzieci i obmacuje ich narządy płciowe? Dla mnie zwykłym zwyrodnialcem, który powinien jak najszybciej zostać odsunięty od możliwości popełniania kolejnych przestępstw pedofilskich, które w przyszłości najprawdopodobniej nie ograniczą się jedynie do "macania", ale do czynnych ataków seksualnych na dzieci. I nie potrzebuję kończyć prawa ani psychologii, aby ocenić, że dobieranie się do małych dzieci nie jest czymś zwyczajnym i normalnym, a jest dewiacją i zwyrodnieniem psychicznym. Nikt (a przynajmniej nie ja) nie życzy mu linczu, ani tym bardziej kary śmierci. Moja opinia nie jest groźbą czy namawianiem do linczu, ale wielką obawą że takie zachowania, przy ogólnospołecznym pobłażaniu i przymykaniu oka, przejdą do normalności. Zimny pot ze strachu mnie oblewa, gdy czytam, jak ludzie litują się nad zboczeńcem, obawiając się że w ośrodku będzie miał aż tak ciężko, że będzie macany przez innych, a tym samym jego macanie i jego ataki na niewinne, bezbronne dzieci nazywa się tylko "głupotą biednego, zagubionego nastolatka"! Zauważcie że bardziej litujecie się i współczujecie oprawcy niż jego ofiarom!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    3
    Edek..(2013-11-19)
  • @ Edek: zgadza się, że pociąg seksualny w stosunku do dzieci nie jest zdrowy. A jak należy postąpić, kiedy ktoś jest nie zdrowy (czyli chory) psychicznie? Wymierzyć karę dożywocia? Jaka wg pana jest adekwatna kara do takiego czynu? Oczywiście zgodna z polskim prawem. Bo nie należy tu mówić o karze, którą zaakceptuje "żądne krwi" społeczeństwo. Przestępstwo, którego dopuścił się ten chłopak należy wg pana ukarać takim samym czynem, którego przecież pan nie popiera? (mam na myśli wspominane tu ewentualne molestowanie go przez współwięźniów).
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    rodzic10-latki(2013-11-19)
Reklama