UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Wybór Prezydenta w dniu 24.05.2015 nie jest wcale taki trudny. Komorowski nie jest ideałem, ale gwarantuje Polsce spokój, nie dzieli Polaków na tych prawdziwych i nieprawdziwych i godnie reprezentuje nasz kraj! Duda teoretycznie lepiej się prezentuje, ale pamiętajmy, że to jedynie marionetka Kaczyńskiego, no i niestety wszystko, co mówi i obiecuje w kampanii to kłamstwa i bajki dla „ciemnego ludu”! Obietnice Dudy są poza kompetencjami Prezydenta i/lub poza zasięgiem finansowym Państwa! Jeżeli chcecie mieć spokój i „zielona wyspę” głosujcie na Komorowskiego! Jeżeli chcecie być okłamywani i manipulowani oraz żyć w czarnym pislamskim socjaliźmie to głosujcie na Dudę!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    7
    powiec(2015-05-15)
  • A ja zagłosuję na Dudę, bo mam już dość "zielonej wyspy".
  • "jeżeli chcecie mieć spokój i „zielona wyspę” głosujcie na komorowskiego! " - buacha cha cha cha buacha cha cha cha buacha cha cha cha buacha cha cha cha buacha cha cha cha buacha cha cha cha buacha cha cha cha buacha cha cha cha buacha cha cha cha buacha cha cha cha buacha cha cha cha buacha cha cha cha buacha cha cha cha buacha cha cha cha buacha cha cha cha buacha cha cha cha buacha cha cha cha buacha cha cha cha buacha cha cha cha buacha cha cha cha buacha cha cha cha buacha cha cha cha
  • godnie sie prezentuje?gdzie pojedzie tam wstyd, jak nie szoguna z siebie zrobi to cos nowego
Reklama