UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • RobertKoliński Ja bym chciał się najpierw dowiedzieć jak ci wszyscy państwo zagłosowali w sprawie tzw. ustawy dekomunizacyjnej, czyli skandalicznego pomysłu PO-PiS i IPN zmiany nazw niektórych ulic m. in. w Elblągu (podczas gdy miasto ma ponad 360 mln zł długu), usunięcia czołgu-pomnika poświęconego 1.Warszawskiemu Pułkowi Czołgów im. Bohaterów Westerplatte walczącemu z hitlerowskim najeźdźcą (jednostka stacjonująca w Elblągu) oraz usunięcia obelisku upamiętniającego poległych żołnierzy Armii Czerwonej z cmentarza żołnierzy radzieckich przy ul. Agrykola. Również chciałbym wiedzieć jakie plany mają radni odnośnie głosowania idiotycznego pomysłu budowy garażowca w sercu elbląskiej Starówki, bo dopiero ta wiedza pozwoli mi w pełni ocenić jakość pracy i poziom władz umysłowych naszych zapracowanych włodarzy. O wynik głosowania w sprawie ustanowienia dla Elbląga tzw. patronatu św. Mikołaja nawet nie pytam, bo wynik tego głosowania akurat znam i jest on kompromitujący dla miejskich radnych, a już dla tzw. radnych lewicy - głosujących ręka w rękę z fundamentalistami religijnymi - jest on zwyczajnie żenujący.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    31
    5
    RobertKoliński(2016-11-16)
  • Zgadzam się z Robertem , Madzi mnie piwko
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    Jamaleg(2016-11-16)
  • @RobertKoliński - Serce rośnie, jak się coś równie rzeczowego czyta. Brawo i to bez podtekstów!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    500minus(2016-11-17)
Reklama