UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Dzisiaj niestety też miałem przyjemność styczności z rowerzystą.ogólnie nie było żadnego problemu.grzecznie przeprosiłem.i się pożegnaliśmy niestety po dwóch godzinach zapukała do mnie policja.że brałem udział w kolizji z rowerem l.raczej że mu wymusiłem pierwszeństwo przejazdu.chcchciałem tylko dodac że lekko dotknąłem tego pana.i rozmawiając z nim w cztery oczy było wszystko ok. Ogólnie nie miał żalu.a za plecami spisał numery rejestracyjne.serdecznie pozdrawiam pana rowerzyste.ogólnie skączyło się mandatem.jak kochany rowerzysto chciałeś wezwać policje to mogliśmy to odrazu zrobić.nie mam nic do rowerzystów.ale też powinniście uważać.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    45
    3
    Elblążanin (2017-06-21)
  • Niestety, ale taka prawda. Po chodniku nie mogli jechać, lecz sam nie raz jeżdżę chodnikiem zwłaszcza przy ulicach, na których jest spory ruch. Panowie rowerzyści powinni sobie zdawać sprawę, że na chodniku szybko jeździć nie wolno.
  • Taaa...dzis tez mialam przyjemność napotkac starszego Pana,ktory w ostatniej chwili wladowal mi sie rowerem na przejscie...Matko i corko dzieki Bogu ze hamulce mam dobre bo mialabym dziadka na sumieni nie daj Bog
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    1
    Karola34(2017-06-21)
  • @Karola34 - A ja dzis jak zwykle mialem nieprzyjemnosc spotkac pana ktory samochodem wymusil mi pierwszenstwo na przzejsciu pod kerfurem. ja jechalem sciezka rowerowaa wzdluz Plk dąbka i mialem zielone, on przepuscil pieszych i jazda. Na szczesciewiem ze puszki nie gapia sie dalej niz 5 m od przejscia wiec za wczasu zwonilem i moglem wyhamowac
Reklama