UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Ktotowymyslil - Nie każdy jest aspołecznym jełopem i śmierdzącym leniem zdolnym jedynie do trollowania w internecie - większość obecnych na dzisiejszej zbiórce podpisów przyszła tam w tę niepogodę z własnej woli i troski o kraj oraz przyszłość nas wszystkich, a także na własny koszt, PiSowski trollu za drobne.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    40
    Piotrowicze_i_Spirytus(2017-03-18)
  • Nie nazywaj śmierdzacym leniem człowieka którego nie znasz. To, że napisałem komentarz przeciw wam nie znaczy, że nie mam perspektyw. Cóż.. równie dobrze mogę być przedsiębiorca zatrudniajacym u siebie ludzi, który w pełni popiera zmiany. Tym bardziej iż sam byłem w systemie 8 klasowym i mam syna którego do I klasy nie wyślę w wieku 6lat. Nie będę w tym czymś wspierać nauczycieli z koziej wólki, którzy boją się straty stanowiska pracy. Ta zmiana państwu wyjdzie na dobre i znów w szkołach będą nauczyciele a nie ich namiastka. Poszoł won kodziarze :) przekwalifikujcie się i weźcie się do pracy zamiast dalej żyć za nasze pieniążki.
Reklama