UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Do niezamieszkały co ty synku możesz powiedzieć ze komuna zniszczyła a je byłem komuchem ale żeby nie komuna to pół miasta mieszkałoby teraz na modzrewinie w szałasach były bloki z betonu ale je budowano bo wszyscy wiedzieli że ludzie muszą gdzieś mieszkać idz teraz niech ci dadzą mieszkanie co zbudowała komuna bądźmy otwarci Solidarność wycięła w 2 lata a nawet w rok wszyscy zobaczyli że nie potrzebne są zakłady pracy że ludzie wyjada na wczasy?? wycięto wszystkie zakłady które ludziom dawały chleb i byt pokaz mi co zrobiła Solidarność, ,, ,, napchała sobie kieszenie naszym kosztem my ich wsadziliśmy na piedestał a oni nas oleli mylisz się komuna wychowała ludzi którzy cenili pracę to po solidarności wyrosło pokolenie pijaków i gumisiów nie wiem ile masz lat ale na pewno mało lub jestes cienkiego umysłu ja przepracowałem 42 lata i sie tego nie wstydzę przepracuj tyle ty to jak będziesz się załatwiał to sie będziesz trawy trzymał
  • Baranku, gdyby nie komuna to mielibyśmy inteligencję z tradycjami, a nie półgłówków z papierkiem. Gdyby nie komuna, żylibyśmy w normalnym kraju bez całej bandy postkomunistycznych pomiotów tępo tęskniących za "gierkowskim rajem". Gdyby nie komuna, nie mielibyśmy tylu wtórnych analfabetów, co nie potrafią kilku zdań poprawnie napisać w ojczystym języku. Dzięki Solidarności mój syn ma równe szanse w szkole, w komunie byłby szykanowany za ojca i dziadka. Dzięki Solidarności może uczyć się prawdziwej historii w szkole i nikt mu nie wmawia, że siedemnastego września otrzymaliśmy bratnią pomoc. Dzięki Solidarności mogę pojechać gdzie chcę i zamieszkać gdzie chcę, za komuny trzeba było dostać paszport i wizę - paszporty dostawali prawomyślni funkcjonariusze reżimu komunistycznego i donosiciele. Tylko ignoranci mogą myśleć, że komuna uratowała Polskę przed biedą i ciemnotą. Komuna zniszczyła nasz naród!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    4
    niezamieszkały(2013-07-06)
Reklama