UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Co wy możecie poweidzieć zasrańcy o komunie co z tego że masz paszport i gzdie pojedziesz i za co?? za wszy za kołnierza to jest twoja wolność za komuny mogłeś chociaz an wczasy jechać pojedz teraz opieka socjalna i lekarska stała na dużo wyższym poziomie szanowano ludzi pracy goniono tylko niebieskie ptaki nierobów i złodziei nie było napadów i złodziejstwa była praca kto był uczciwy komuna nic mu nie zrobiła widzisz taka mamy wolność że własnie Darek chodzi po Leclercu z mikrofonem i reklamuje czajnik i garnki to kpina za komuny srtać go było na sklep muzyczny to co zbudowała komuna Solidarność wycięła w rok gdyby nie komuna mieszkałbyś w kanale jak kloszard to własnie komuna rozbudowała E LBLĄG zakłady słynne na cały świat a kochana Solidarność wszystko zniszczyła kto miał chęci do nauki uczyłsię ja nie byłem komuchem ale mnie krzywdy nie zrobili bo byłem uczciwy
  • Zasrańcu jedź sobie do Korei Płn. albo na Kubę, jak Ci brakuje komuny. Gdyby zamiast sowietów, przez prawie pół wieku stacjonowali u nas Amerykanie, to nie byłoby tylu takich jak Ty żałosnych nieudaczników, co na swoje wady i lenistwo mają usprawiedliwienie - upadek komuny! Za komuny trzeba było zapłacić łapówkę, żeby ktoś w tajemnicy odstąpił Ci swoje miejsce w jakimś obskurnym ośrodku, teraz zależnie od zasobności portfela mam wybór - od pól namiotowych po luksusowe hotele w całej Unii, bez żadnych paszportów, talonów, zezwoleń na wyjazd czy pobyt w strefie nadgranicznej. Komuna chciała tysiące rodzin doprowadzić do upadku i zrobić z nich kloszardów, na szczęście przedwojenne tradycje i moralność pozwoliły przetrwać i zobaczyć upadek komunistów :) Co do upadku przemysłu po 89 roku, to problem ogólnopolski a nawet europejski. Po 89 roku wybieramy nie tych, którzy chcą reformować nasze państwo, a tych co więcej naobiecują. Ludzi którzy zrobili dla gospodarki najwięcej odsuwamy od władzy, za to hochsztaplerów i celebrytów w stylu Belki, Kołodki i Rostowskiego zostawiamy z naszymi pieniędzmi na całe lata. Nasi politycy nie promują naszych przedsiębiorców i nie potrafią zachęcić zagranicznych do inwestowania u nas.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    2
    niezamieszkały(2013-07-21)
Reklama