UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • @Arc-dlaczego tyle nieprzyjaznych słów w Twojej wypowiedzi?Naprawdę nie widzisz różnic między pochówkiem na Wawelu-żaden prezydent tam nie spoczywał, a tradycją Gdańska, aby w Bazylice chować zasłużonych dla miasta? Czy nie dostrzegasz, jak bardzo Gdańsk wypiękniał, jak się rozwija za prezydentury p. Adamowicza? Nie słuszysz co mówią o Nim zwykli mieszkancy Gdanska, że zawsze był uśmiechnięty, porozmawiał, kazdemu podał rękę. Nie mówił "spipszaj dziadu". Mieszkancy Krakowa nie protestowali przeciwko odwiedzaniu grobu przez rodzinę Prezydenta Kaczyńskiego, a byli przeciwni comiesięcznym "wycieczkom" całego rządu w godz. , kiedy powinien pracować. Dla mnie ogromny żal gdańszczan jest rzeczą zrozumiałą, nie tylko ze względu na okoliczności śmierci, ale też na fakt, że stracili dobrego gospodarza.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    5
    babunia(2019-01-18)
  • @babunia - babunia - nieprzyjemne słowa u mnie? Prawda nie ma być przyjemna tylko PRAWDZIWA. Kobieto widzisz u kogoś zadre w oku a u siebie belki nie dostrzegasz. Widziałem Gdańsk jak stał się niepolskim miastem, a sam Adamowicz chciał wręcz odłączenia Gdańska od Polski i zrobienia go Wolnym Miastem Gdańsk ku uciesze niemców. Widziałem machloje jakie uprawiał Adamowicz w Gdańsku i najlepsze jest to, ze gdyby sądy (w obronie których protestował Adamowicz) były sprawiedliwe i nie zaKODowane, to by prawdopodobnie Adamowicz żył, w więzieniu ale by żył. Ps. rozmawiałem też z Adamowiczem kiedyś osobiście i wiem, że jakby mógł to by w łyżce od herbaty z tym swoim uśmiechem na ustach utopił przeciwników. A o jego trosce o gdańszczan, przekonał się też dobitnie jeden z nich, kiedy władze Gdańska wyrzuciły z domu starszego człowieka i ten protestował przez urzędem i Adamowicz nie chciał się z nim spotkać, aż. .. ten gdańszczanin Wojciech Dąbrowski zmarł.
  • @Arc - Jakoś ciebie nie zamordowano, a Jego tak i to w atmosferze nienawiści od lat sączonej. Przeczytaj tekst Szymona Hołowni może ci się przejaśni. .. .bo inteligencje jeszcze posiadasz. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    7
    troll2018(2019-01-18)
  • @Arc - No Fakty poproszę też, linki do miejsc z FAKTAMI na te tematy. Czy z palca wyssałeś, albo z centrali PIS ci przysłali.
Reklama