UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • SORY -dlaczego nasi bracia z przekonania pis tak kwiczą, ??? Korytka wam nie chcemy oderwać, chcemy tylko spokojnie powiedzieć, NIE, dla demolki kraju. Nie chcę by mi uniemożliwiono np. tego wpisu. Jak narazie to władza milczy o 12 zeta za godzinę, a tylko dlatego głosowałem na PiS, i już nigdy więcej
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    23
    frusti(2016-01-05)
  • do "frusti"-początkowo chciałem przypomnieć ci jak wiele razy PO-PSL łamało zasady demokratycznego państwa prawa, lecz zrezygnowałem z tego pomysłu, ponieważ kto ma odrobinę dobrej woli i chęci znajdzie to (a nazbierało się tego mnóstwo w czasie 8-letnich rządów) w internecie. Natomiast do jednej twojej tezy muszę się odnieść, a mianowicie do tego że jak piszesz i tu cytat "NIE, dla demolki kraju. ". Nie można zdemolować czegoś co jest już kompletnie zdemolowane, i na poparcie moich słów przypomnę tobie i wszystkim tzw "obrońcom" demokracji co o Polsce mówił były minister MSW w rządzie PO-PSL Bartłomiej Sienkiewicz i tu znowu cytat „PAŃSTWO POLSKIE ISTNIEJE TYLKO TEORETYCZNIE", drugiej jego wypowiedź w której porównał Polskę do kupy kamieni już sobie podaruję. Ale co znaczą te dwie wypowiedzi tak ważnej persony w rządzie, która (ta persona) miała z racji sprawowanego urzędu wgląd w prawie wszystkie najważniejsze sprawy państwa? Otóż oznaczają tylko jedno, totalną dewastację państwa Polskiego, a jeśli coś jest zepsute to należy to naprawić.
  • jeszcze raz do "frusti"- twoi bracia pis (jak nas nazwałeś) wcale nie "kwiczą", tu znowu jesteś w błędzie ten kwik słychać tylko i wyłącznie ze środowisk, które właśnie trzeba oderwać od koryta, a którzy to żerowali na nas Polakach przez ostatnie 25 lat, i stąd te biadolenie o rzekomym zamachu na demokrację, krótko mówiąc złodziej krzyczy łapać złodzieja.
  • re chin: popieram argumenty zawarte w Twoich komentarzach, prezentuję podobne stanowisko w sprawie oceny faktów, trafne podsumowanie. PO i koalicja od dłuższego czasu, przed uchwaleniem zmian o TVP, informuje o zwiezieniu do stolicy miliona polaków jak towaru do hipermarketu, aby złodziej mógł krzyczeć- łapać złodzieja.
Reklama