UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Niektórzy tutaj, bracia rodacy o silnym uPiSowieniu, są bardzo inteligentni, ja jestem tego najgorszego sortu debil, barani łeb-dzięki, to są wasze argumenty. Chciałbym mieć te 1850 na rękę, Chin-dobrze wiesz że nagrania zostały zmontowane, przecież to prostsze niż sfałszowanie wyborów, o czym jesteście święcie przekonani. Nie kwiczcie więc i nie życzcie śmierci KODowcom, wam nikt nie utrudniał w miesięcznicach. Wiadomość z wczoraj, z budżetu pójdzie kasa na prywatny interes ojczyma R. z Torunia-będzie uzdrowisko geotermalne, Tak obecna władza dba o swoich wybrców. Nigdy więcej na PiS. W Elblągu za czyją kasę wyremontowano wieżę w katedrze?-w podziękowniu nawołuje się z ambon do bojkotu WOŚP
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    11
    frusti(2016-01-06)
  • do "frusti"- trochę mnie przeceniasz, ja wcale nie wiem o jakimś montowaniu (jak mi starasz się wmówić) nagrań i zastanawiam się skąd ty posiadasz taką wiedzę, przecież Kraśki i jemu podobni (z zaprzyjaźnionych mediów jak to ujął swego czasu Wajda) z pewnością już dawno by o tym trąbili. Piszesz o nas -bracia- a tak naprawdę to z twoich wpisów przebija ogromna nienawiść do ludzi mających inne poglądy niż twoje, do Pis i Kościoła, która odbiera ci zdrowy rozsądek. A tak na marginesie, z tym twoim głosowaniem na PiS to (chyba) ściema.
Reklama